Mecz Rumunia - Polska 11.11.16: o której, gdzie oglądać na żywo, jaki skład Polski?

i

Autor: fot. Bulls Mecz Rumunia - Polska 11.11.16: o której, gdzie oglądać na żywo, jaki skład Polski?

Mecz Rumunia - Polska 11.11.16: o której, gdzie oglądać na żywo, jaki skład Polski?

2016-11-09 20:43

Mecz Rumunia - Polska. O której, gdzie oglądać na żywo 11.11.2016, jaki skład reprezentacji? Ściąga dla każdego kibica, który chce wiedzieć wszystko na temat meczu w ramach eliminacji do Mistrzostw Świta - w jednym artykule na ESKA.pl!

Mecz Rumunia - PolskaO którejgdzie oglądać transmisje na żywo w telewizji lub online meczu z dnia 11.11.2016, jaki skład reprezentacji Polski? Wszystkie informacje, które powinien wiedzieć każdy kibic podrzucamy w jednym artykule na ESKA.pl. To czwarty mecz Polski w eliminacjach do Mistrzostw Świata Rosja 2018. Na chwilę przed zimową przerwą reprezentacja jest na 2. miejscu w grupie. Wyprzedza nas ekipa Czarnogóry, która ma lepszy bilans bramkowy. 

Rumunia Polska transmisja - ONLINE, TV

Mecz Rumunia - Polska już 11 listopada 2016. Niezbędnik kibica zaczynamy podstawowej informacji, czyli transmisji meczu Rumunia Polska na żywo w telewizji i internecie. Rumunia - Polska gdzie transmisja na żywo w TV? Odbędzie się ona na Polsacie i Polsacie Sport o godzinie 20:45.

Polska Rumunia gdzie transmisja online, w internecie? Mecz eliminacyjny do MŚ 2018 w sieci będzie można zobaczyć na platformie IPLA TV. 

Polska Rumunia - skład

Jaki skład Polski na Rumunię? Od pierwszych minut zagra: Łukasz Fabiański, Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk, Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty, Jakub Błaszczykowski, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki i Robert Lewandowski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE