Mecz Polska - Gibraltar 2015 wynik zawdzięczają piosenkom! Piłkarze ujawnili swoją playlistę przed meczem

2015-09-08 13:47

Wynik meczu Polska Gibraltar to efekt słuchania odpowiedniej muzyki - zdradzają piłkarze. Między innymi. Często widzimy polskich piłkarzy, którzy koncentrują się z słuchawkami na uszach. Zastanawialiście się jakich utworów wtedy słuchają? Zdradzamy, które piosenki motywują naszych piłkarzy przed ważnymi spotkaniami!    

Polska Gibraltar - wynik meczu zaskoczył nawet fanów piłki nożnej. Mecz Polska Gibraltar 7.09.2015 zakończył się wynikiem 8:1 dla biało czerwonych. Powodem dobrej gry piłkarzy Adama Nawałki z pewnością jest doskonałe przygotowanie oraz… muzyka! Zastanawialiście się jakich hitów słucha nasza drużyna? Znamy listę piosenek, które motywują przed meczami polskich piłkarzy - opublikował ją serwis laczynaspilka.pl.  Bo to właśnie muzyka najczęściej ma pozytywny wpływ na człowieka. Na pytania o ulubioną aktualnie piosenkę odpowiedzieli: Kamil Grosicki, Kamil Glik, Łukasz Fabiański, Arkadiusz Milik, Grzegorz Krychowiak, a także Robert Lewandowski! 

Polska Gibraltar - lista przebojów przed meczem

Kamil Grosicki – świetną formę w meczach z Niemcami i Gibraltarem „Grosik” zawdzięcza szwedzkiemu duetowi Axwell /\ Ingrosso i hitowi „Sun Is Shining”.

 

Kamil Glik – zmotywował się w rytmach AC/DC. Aktualnie jego ulubionym utworem jest „Thunderstruck”.

 

Łukasz Fabiański – bramkarz naszej reprezentacji marzył o „niebie pełnym gwiazd”. Metaforycznie może to oznaczać mecz pełen goli – oczywiście dla naszej reprezentacji. Coldplay – A Sky Full Of Stars, to ulubiony hit Fabiańskiego.

 

Arkadiusz Milik – piłkarz Ajaxu Amsterdam w trakcie meczu z Gibraltarem do serca wziął sobie tytuł hitu grupy DVBBS & Borgeous . Niczym szybko jak „Tsunami” strzelił dwie bramki!

 

Grzegorz Krychowiak – ten reprezentant z kolei gustuje w latynoskich rytmach. Jego ulubionym kawałkiem jest „La Gozadera” od Gente de Zona.

 

Robert Lewandowski – na deser nasz lider zespołu. Piłkarz Bayernu Monachium do dziś uwielbia klasykę, pod którą podpisuje się Usher. „Yeah”, to wciąż hit, który daje „Lewemu” kopa do znakomitej gry!

 

 

RW

Najnowsze