Jerzy Owsiak

i

Autor: AKPA

WOŚP 2023 - serduszko animowane można kupić poprzez bank. Jak to zrobić?

2023-01-28 14:25

WOŚP i mBank łączą siły i wspólnie walczą z sepsą. 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wesprzeć nie wychodząc z domu i nie ponosząc za to żadnych kosztów. Gdzie znaleźć serduszko mbank? O co chodzi? Jak wpłacić pieniądze na WOŚP z mbank? Sprawdziliśmy.

31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 29 stycznia. Tegoroczna edycja, po raz pierwszy w historii, będzie zbierać pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu nie tylko dla najmłodszych, ale również dla dorosłych. Fundacja, przy wsparciu 120 tys. wolontariuszy, będzie zbierać pieniądze na walkę z sepsą. Kwesty na ulicach, licytacje, przelewy - to tylko niektóre z możliwości wsparcia zbiórki. Prezes fundacji, Jurek Owsiak ogłosił, że można to zrobić na jeszcze jeden sposób. Rozpoczęła się wirtualna kwesta mBank i WOŚP 2023. Każdy, kto chciałby wesprzeć tegoroczny finał bez wychodzenia z domu, może zrobić to w ciągu kilku sekund. mBank gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy już po raz szósty, jednak to nie koniec. Fundacja zapowiedziała, że że mBank i WOŚP grają dalej. Oznacza to, że została podpisana umowa o współpracy na kolejne lata.

SMS na WOŚP 2023 - jak wysłać? Na jaki numer SMS?

Wymagania gwiazd przed koncertami. Bez tych rzeczy nie wystąpią

WOŚP 2023 - mBank karta

Każdy klient, który zaktualizuje aplikację mBanku na swoim telefonie do najnowszej wersji (3.59) będzie mógł wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wystarczy znaleźć w aplikacji i nacisnąć na animowane serduszko WOŚP. Za każde takie kliknięcie mBank przekaże złotówkę na cel 31. finału. Warto jednak pamiętać, że wsparcie w ten sposób można przekazać tylko raz.

Światełko do Nieba 2023: godzina. O której jest światełko na WOŚP 29 stycznia?

Gramy razem. Twój klik to 1 zł od nas na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Oznacza to, że każdy, kto zdecyduje się przekazać swoje wsparcie za pośrednictwem animowanego serduszka w aplikacji, nie poniesie za to żadnych kosztów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE