Mazury

i

Autor: PIOTR PLACZKOWSKI/REPORTER

Mazury pogoda lipiec 2019 - co nas czeka?

2019-07-20 16:43

Mazury to obok morza i gór najczęstsze miejsce, gdzie Polacy postanawiają spędzić swój wakacyjny urlop. Wielu z nich zaplanowało taki wyjazd na lipiec. Nie od dziś wiadomo, że Mazury są jedną z najpiękniejszych atrakcji na mapie naszego kraju. Zachwycają krajobrazami oraz klimatem. Zostały też docenione na arenie międzynarodowej. Aby w pełni wykorzystać ich urok podczas wakacyjnego wypoczynku, niezbędna jest ładna pogoda. Na ESKA.pl sprawdzicie, na kiedy najlepiej zaplanować swój wyjazd.

Mazury - pogoda lipiec 2019: to bez dwóch zdań jedna z kluczowych kwestii podczas wybierania terminu swojego wyjazdu. Wakacje w końcu kojarzą nam się z odpoczynkiem i zabawą, więc szkoda, aby brzydka pogoda zepsuła nam radość z pobytu. Tegoroczne lato zdążyło już ostrzec nas, że bywa bardzo zmienne. Z jednej strony dokuczały nam ogromne upały - termometry pokazywały temperaturę sięgającą nawet 36 stopni Celsjusza, a z drugiej zaś ekstremalnie silne burze z gradem. Jak sytuacja będzie wyglądała w lipcu?

Lipiec 2019 Mazury - pogoda

Dla tych, którzy wybrali Mazury jako swoją wakacyjną destynację, mamy dobre wiadomości. W lipcu pogoda w tamtych rejonach będzie zadowalająca. Co prawda, początek lipca nie zapowiada się najcieplej, tak od 10 lipca do właściwie samego końca miesiąca utrzymywać się będą temperatury na poziomie 22 - 26 stopni Celsjusza. Bez wątpienia, tydzień 11 - 18 lipca będzie jednym z najbardziej dogodnych okresów dla turystów. Temperatury będą najwyższe, a i wakacji nie zepsują opady deszczu. Końcówka miesiąca będzie obfitować w przelotne opady deszczu, a czasami nawet w burze.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE