Max Hodges - kim jest znajomy Dody? [wiek, wzrost, Instagram]

2021-09-13 13:43
Doda - Don't Wanna Hide
Autor: Mateusz Motyczyński (UMG)

Kim jest Max Hodges? Znajomy Dody, z którym gwiazda ostatnio chętnie się fotografuje, robi prawdziwą furorę w sieci. Wszyscy zastanawiają się, co łączy długowłosego Amerykanina z jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Zebraliśmy najważniejsze informacje go dotyczące i prezentujemy je poniżej.

Max Hodges - kim jest znajomy Dody, z którym artystka spędza ostatnio bardzo dużo czasu? Wiek, wzrost, Instagram: tych informacji poszukują polscy internauci. O Maxie Hodgesie głośno zrobiło się kilka miesięcy temu, kiedy użytkownicy mediów społecznościowych odkryli, że regularnie zamieszcza on zdjęcia z popularną w naszym kraju piosenkarką. W ostatnich dniach Max Hodges ponownie pojawił się na tapecie. Wszystko przez to, że tym razem to Doda postanowiła pokazać go światu na swoim story. W sieci pojawiły się nawet pogłoski, że Amerykanin to nowy partner artystki. Dorota Rabczewska zdementowała jednak te doniesienia. Co zatem wiadomo o blondwłosym aktorze?

Max Hodges - wiek

Ile lat ma Max Hodges? Odpowiedzi na to pytanie często poszukują internauci. Znajomy Dody skończył w tym roku 40 lat. Według dostępnych w sieci informacji urodził się 4 lutego 1981 roku w Santa Cruz, w stanie Kalifornia.

Max Hodges - wzrost

W sieci trudno znaleźć informacje dotyczące wzrostu aktora, którego można było zobaczyć w serialu Żona dla milionera. 

Max Hodges - kim jest? 

Internautów zastanawia, czym zajmuje się znajomy Dody. Max jest aktorem i gwiazdą reality-show. Karierę w mediach zaczął od pracy w TMZ - jednym z najpopularniejszych serwisów plotkarskich na świecie. Jego głos można było usłyszeć w serialu Głowa rodziny, gdzie dubbingował jedną z postaci.

Max Hodges - Instagram

Max posiada oczywiście profil na Instagramie. Obecnie śledzą go zaledwie 4 tysiące użytkowników serwisu. Poprzednie konto aktora miało znacznie więcej obserwujących. Znajdziecie go pod nickiem @cruelhandmax.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Najnowsze