MaturaToBzdura - premier Morawiecki dostał to samo pytanie, co Bedoes i opowiedział o maturach 2020!

2020-05-26 17:22 EK
MaturaToBzdura - premier Morawiecki dostał to samo pytanie, co Bedoes i opowiedział o maturach 2020!
Autor: screen z YouTube/MaturaToBzdura.TV MaturaToBzdura - premier Morawiecki dostał to samo pytanie, co Bedoes i opowiedział o maturach 2020!MaturaToBzdura - premier Morawiecki dostał to samo pytanie, co Bedoes i opowiedział o maturach 2020!

Tego filmu nie może przegapić żaden użytkownik internetu! Premier Morawiecki był gościem na kanale MaturaTo Bzdura.TV. Opowiedział o tegorocznych maturach, a także został zapytany o to samo, co Bedoes kilka lat temu. Koniecznie przeczytajcie artykuł na ESKA.pl i dowiedzcie się więcej informacji na ten temat.

MaturaToBzdura to polskojęzyczny rozrywkowy kanał na platformie YouTube. Został założony w 2010 roku przez dwóch studentów z Gdańska - Adama Drzewickiego i Piotra Dybskiego. W każdym z odcinków sprawdzana jest podstawowa wiedza przypadkowo spotkanych osób na ulicy, bądź w innym miejscu publicznym. Pytania, które zadają padają są z pozoru dosyć proste, dlatego odpowiedzi przechodniów potrafią być zaskakujące i nieraz mocno zabawne. Niekiedy w roli prowadzących można było zobaczyć popularnych artystów. Wśród nich jakiś czas temu pojawiła się piosenkarka Cleo, która sprawdzała wiedzę napotkanych Polaków odnośnie muzyki. W najnowszym odcinku, który pojawił się na kanale MaturaToBzdura.TV, można dostrzec premiera Mateusza Morawieckiego. Podczas 16 minutowego wywiadu, rozmawiał z nim Adam Drzewiecki, który na początku zadał mu identyczne pytanie, jakie padło kiedyś w stronę repera Bedoesa - ile to jest 6x6?

Premier Mateusz Morawiecki podczas rozmowy, odpowiedział na ważne pytania związane z edukacją oraz tegorocznymi maturami. Ponadto potwierdził bardzo ważną kwestię dotyczącą maseczek. Mianowicie poinformował, że pisanie tegorocznych matur w maseczkach nie jest obowiązkowe. Uczniowie natomiast muszą w nich dojść do placówek, a także do sal egzaminacyjnych. Podczas matury mogą je zdjąć i na spokojnie skupić się na pisaniu. Kolejną bardzo ważną kwestią, która została poruszona był temat o zdalnych lekcjach. Premier stwierdził, że e-lekcje w ostatnim czasie są codziennością dla uczniów i nauczycieli, jednak nic nie zastąpi nauki w klasach, ponieważ to najważniejsza część procesu edukacyjnego.

MaturaToBzdura: premier Mateusz Morawiecki

Premier Morawiecki podczas wywiadu dla MaturaToBzdura.TV stwierdził również, że ma nadzieję, że wszyscy uczniowie wrócą do szkół od września, jednak na ten moment, nie wiadomo jak będzie rozwijała się sytuacja z pandemią koronawirusa. Zachęcił także do kształcenia i edukowania się w branży programistycznej, gdyż ten kierunek będzie stale się rozwijał.

Sprawdźcie poniżej, co odpowiedział premier Morawiecki o darmowym internecie, o tegorocznych maturach, a także o praktykach studenckich. Ponadto jako ciekawostkę, możecie dowiedzieć się, jak wyglądała kilkanaście lat temu matura premiera Mateusza Morawieckiego, a także co wybrałby, gdyby teraz podchodził do egzaminu dojrzałości.

Fafa z Suchara Codziennego śpiewa hit Stachursky'ego! Czekamy na duet!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze