Matura próbna 2021 - matematyka nie do zaliczenia? Komentarze uczniów mówią same za siebie

Matura i egzamin ósmoklasisty na innych zasadach! Mamy oficjalne stanowisko kuratora
Autor: F1Digitals/pixabay.com Matura i egzamin ósmoklasisty na innych zasadach! Mamy oficjalne stanowisko kuratora

Matura próbna 2021 z matematyki najtrudniejsza ze wszystkich egzaminów? Odkąd tylko sięgam pamięcią, egzamin maturalny z matematyki zawsze określany był jako najtrudniejsze. Jak poradzili sobie z tego roczną maturę próbną uczniowie? Ich komentarze mówią same za siebie!

Matura próbna 2021 wystartowała pełną parą! Dokładnie 4 marca wszyscy tegoroczni maturzyści zmierzyli się z arkuszem próbnym z matematyki, który jak wiemy dla wielu osób od zawsze był jednym z najtrudniejszych. Jak tegoroczni maturzyści poradzili sobie z najtrudniejszym szkolnym przedmiotem? Matura próbna 2021 z matematyki odbyła się 4 marca o godzinie 9:00 na poziomie podstawowym. Wszyscy uczniowie, którzy w tym roku będą podchodzić do prawdziwej, majowej matury teraz mieli okazję  dobrowolnie podejść do matury próbnej, która w wielu szkołach jest organizowana zdalnie oraz stacjonarnie z zachowaniem potrzebnego reżimu sanitarnego.

Jak zatem poszła im próbna matematyka? Ta część matury od lat sprawia uczniom największy problem, wszystko dlatego, że przedmioty ścisłe wymagają szczególnego skupienia i dużo samodzielnej pracy nad materiałem. Postanowiliśmy sprawdzić, jak egzamin próbny z matematyki 2021 poszedł uczniom, którzy w tym roku spróbowali swoich sił na próbnej maturze. Zaraz po zamknięciu arkusza z matematyki, uczniowie wybrali się na Twitter żeby podzielić się wrażeniami z egzaminu ze swoimi równieśnikami. Jak im poszło? Zobaczcie sami! 

Matura próbna z matematyki 2021 

Matura próbna z matematyki 2021 odbyła się 4 marca. Uczniowie zaraz po jej zakończeniu podzielili się w sieci emocjami, jakie towarzyszyły im w trakcie pisania egzaminu. Czy matura próbna 2021 z matematyki była nie do zaliczenia? - Matma mnie zmiecie dzisiaj z planszy. Umiałam zrobić może z 5 zadań. Ale to zadanie z maseczką. CKE idzie za trendami. - komentowali załamani uczniowie. 

Matura 2021: Próbny egzamin z matematyki. Jak poszło maturzystom w Bydgoszczy?
Najnowsze