Matura próbna 2021 - geografia. Poziom rozszerzony. ARKUSZE CKE i ODPOWIEDZI

Matura i egzamin ósmoklasisty na innych zasadach! Mamy oficjalne stanowisko kuratora
Autor: F1Digitals/pixabay.com Matura i egzamin ósmoklasisty na innych zasadach! Mamy oficjalne stanowisko kuratora

Matura próbna 2021 z geografii na poziomie rozszerzonym odbyła się 16 marca 2021 roku. To już ostatni egzamin, z którym borykają się tegoroczni maturzyści w ramach próbnych egzaminów maturalnych. Jak wyglądał egzamin dojrzałości z geografii? Czy było trudniej niż w tamtym roku? Cały ARKUSZ CKE i załączone do niego odpowiedzi znajdziecie poniżej.

Matura próbna 2021 z geografii na poziomie rozszerzonym - ARKUSZ CKE i ODPOWIEDZI. Ponowne przeanalizowanie egzaminu oraz sprawdzenie dołączonych do niego odpowiedzi i jest najważniejszą kwestią dla wszystkich maturzystów, którzy postanowili wy tym roku spróbować swoich sił na próbnej maturze z takiego przedmiotu jak geografia. To właśnie 16 marca zakończą się egzaminy próbne maturalne, a etap ten zamknie arkusz z geografii. Przypomnijmy, że tegoroczne matury próbne rozpoczęły się dokładnie 3 marca, a więc egzaminy zostały rozłożone w czasie najbardziej jak tylko było to możliwe.

Ostatniego dnia matur próbnych, 16 marca odbyła się matura z geografii na poziomie rozszerzonym. Egzamin ten nie jest obowiązkowy, podobnie jak wszystkie inne egzaminy na poziomie rozszerzonym, dlatego też napisali go tylko i wyłącznie uczniowie chętni. Matura z tego przedmiotu wystartowała dokładnie o 9:00, gdzie część uczniów rozwiązuje arkusz w szkołach, a część w swoich domach. Matura próbna z geografii na poziomie rozszerzonym składa się z 35 zadań , Które podzielone są na zamknięte oraz otwarte. Z całego egzaminu można uzyskać maksymalnie 60 punktów. 

Matura próbna 2021 z geografii na poziomie rozszerzonym 

Matura próbna 2021 z geografii na poziomie rozszerzonym odbyła się 16 marca o godzinie 9:00. Na napisanie egzaminu uczniowie mieli 180 minut, a cały ARKUSZ CKE składał się z 35 zdań. ODPOWIEDZI z matury próbnej 2021 z geografii na poziomie rozszerzonym znajdziecie tutaj.

Linki do arkusza CKE oraz odpowiedzi załączymy jak tylko pojawią się one na oficjalniej stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Matura 2021: Próbny egzamin z matematyki. Jak poszło maturzystom w Bydgoszczy?
Najnowsze