Matura poprawkowa 2022 - WYNIKI. Kiedy będą wyniki matury poprawkowej 2022?

2022-09-07 16:04
Matura poprawkowa 2022 - WYNIKI. Kiedy będą wyniki matury poprawkowej 2022?
Autor: Hubert Hardy/REPORTER/EAST NEWS Matura poprawkowa 2022 - WYNIKI. Kiedy będą wyniki matury poprawkowej 2022?

Wyniki matury poprawkowej 2022 stresują uczniów jeszcze bardziej niż te z głównego, majowego terminu. Najbardziej zdenerwowani wiedzą, że to ostatnia szansa, by uzyskać świadectwo dojrzałości i móc iść na studia. Kiedy są wyniki egzaminu poprawkowego 2022? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Matura poprawkowa 2022 - WYNIKI: kiedy?
  2. Matura poprawkowa 2022 - WYNIKI: gdzie?

Matura poprawkowa 2022 - wyniki będą interesować ponad 52 tysiące osób. Właśnie tylu absolwentów szkół średnich, według informacji Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, zadeklarowało chęć przystąpienia do egzaminu poprawkowego. Większość z nich, bo ponad 42 tysiące osób, nie zdało matury z matematyki. Dużo mniej uczniów nie zdało z innych przedmiotów. Przystąpienie do egzaminu poprawkowego z języka polskiego zadeklarowało 5 tysięcy maturzystów, a do egzaminu poprawkowego z języka angielskiego ponad 4 tysiące. Osoby, które planują dalszą naukę lub po prostu dla własnej satysfakcji chcą mieć świadectwo uzyskania dojrzałości uczciwie nadrobiły zaległości edukacyjne wakacje. Bez stresu powinny czekać na wyniki matury poprawkowej 2022. Kiedy będą? Gdzie sprawdzić wyniki egzaminu poprawkowego 2022?

Fest Festiwal 2022 - Relacja Radio Eska

Matura poprawkowa 2022 - WYNIKI: kiedy?

Wyniki matury poprawkowej 2022 stresują natomiast tych, którzy chcą mieć świadectwo, ale nie do końca czują, że dobrze przepracowali wakacje. Do egzaminu poprawkowego 2022 mogą przystąpić wszyscy ci, którzy nie zdali jednego obowiązkowego egzaminu na poziomie podstawowym. Uczeń, by przystąpić do poprawki 23 sierpnia musiał do 12 lipca złożyć pisemne oświadczenie w tej sprawie w swojej macierzystej szkole. Maturzysta, który nie zdał jednego obowiązkowego egzaminu na poziomie podstawowym, ma prawo do poprawki 23 sierpnia. Wyniki matury poprawkowej 2022 udostępnione będą 9 września. Wtedy też Centralna Komisja Egzaminacyjna ogłosi pełne wyniki egzaminu maturalnego, czyli te zawierające wyniki egzaminów przeprowadzonych w sesji głównej: majowe, dodatkowej czerwcowej i poprawkowej.

Matura poprawkowa 2022 - WYNIKI: gdzie?

Gdzie znaleźć wyniki matury poprawkowej 2022? W dniu ogłaszania wyników należy zalogować się do systemu ZIU. Wystarczy na stronie internetowej wyniki.edu.pl/login wpisać swój login i hasło, które otrzymaliście w szkole. Jeśli zapomnieliście tych danych lub zgubiliście kartkę z danymi do zalogowania musicie zwrócić się do swojej szkoły z prośbą o wygenerowanie nowego loginu i hasła. Ewentualnie możecie zalogować się poprzez profil zaufany lub e-dowód. Wyniki matury poprawkowej 2022 dostępne będą w sekretariacie waszej szkoły.

Matura poprawkowa 2022 - PRZECIEKI w internecie? CKE rozsyła specjalne nadajniki!

Sonda
Matura poprawkowa 2022 - zdasz?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze