Matura 2021: PRZECIEKI. Arkusze CKE z matematyki i polskiego 'wyciekły do sieci'

Matura 2021: PRZECIEKI. Arkusze CKE z matematyki i polskiego 'wyciekły do sieci'
Autor: Adam STASKIEWICZ/East News Matura 2021: PRZECIEKI. Arkusze CKE z matematyki i polskiego 'wyciekły do sieci'

Matura 2021 odbędzie się tuż po majówce, więc czasu na przygotowanie jest coraz mniej. Jeden z najważniejszych egzaminów w życiu wzbudza duże obawy, stres i niepewność, nawet wśród najlepiej przygotowanych uczniów. Tradycyjnie największe powody do strachu daje matematyka, która rokrocznie zaskakuje maturzystów. Gdzie znajdziecie odpowiedzi, klucz i w całości wypełniony arkusz CKE?! Niektórzy twierdzą, że są gotowe rozwiązania - przyglądamy się tematowi!

Spis treści

  1. Matura 2021: PRZECIEKI: matematyka, polski
  2. Próbna matura 2021 PRZECIEKI za SMS

Matura 2021: PRZECIEKI z matematyki i języka polskiego to spełnienie marzeń tysięcy uczniów. Uczniowie rokrocznie mają nadzieje, że arkusze CKE z matematyki i polskiego wyciekły do sieci. Najbardziej, jeśli chodzi o przecieki matury 2021 interesują ich gotowe zadania z matematyki, bo to właśnie ten przedmiot wywołuje największy stres, niepewność i komplikacje. W sumie do egzaminu dojrzałości obowiązkowego przystąpi około 271 tysięcy zdających, którzy ukończyli liceum ogólnokształcące lub technikum w roku szkolnym 2020/2021. Absolwenci chcą znać zadania z matematyki na maturze 2021, ale nie odmówiliby całego klucza odpowiedzi. W sieci, tak jak rok temu, pojawiła się wiadomość, że gotowe arkusze CKE matematyka 2021 są dostępne na kilka dni przed rozdaniem ich przez egzaminatorów. Dokładny komunikat, którym posługują się niektóre osoby brzmi: wiemy, co będzie na maturze 2021 lub wyciekły arkusze maturalne. Uczniowie często widząc taką informację z dużą radością klikają w link i czekają na przecieki matury 2021. Ekscytacja po kliknięciu w taką witrynę jest jednak chwilowa.

Matura 2021 - kiedy, terminy, data i godzina. Harmonogram matury 2021

Dariusz Kulma zdradza pewniaki na maturze 2021 z matematyki. Zobacz, jak policzyć te zadania!

Matura 2021: PRZECIEKI: matematyka, polski

Przecieki matury 2021 to spełnienie marzeń uczniów, którym zależy na zdaniu egzaminu, ale także tym, którzy nie mają chęci na naukę. Czy faktycznie pytania z języka polskiego na maturze 2021 wyciekły do sieci? Czy zadania z matematyki na maturze 2021 są już dostępne? Gdyby tak było, to z pewnością matura zostałaby przełożona. Przeciek matury 2021 nie miał miejsca, a arkusze CKE są trzymane bezpiecznie w sejfach. 

Oszuści, tak jak w poprzednich latach, mogli wykorzystać naiwność wielu uczniów. Pojawiły się witryny z informacją, że arkusze CKE wyciekły do sieci i administratorzy są w posiadaniu wszystkich zadań. Niestety, jak się to okazuje, taka wiadomość często przekonuje internautów, którzy wysyłają smsy lub wchodzą na niesprawdzony adres witryny internetowej. Najczęściej strony internetowe mają tytuł: Przeciek matury jest w sieci. Nie rozpowszechniaj tego linku. Po kliknięciu zostajemy przeniesieni na podejrzaną witrynę, która może zainfekować nasz komputer a w najgorszym wypadku ściągnąć pieniądze.

Próbna matura 2021 PRZECIEKI za SMS

Przecieki matury 2021, których oczywiście nie ma, oszuści oferują za opłatą. Przestrzegamy przed oszustami, którzy coraz częściej idą o krok dalej i obiecują gotowe odpowiedzi, klucz, czy też same zadania na arkuszu CKE, jeśli dokonacie opłaty SMS-em. Nie dajcie się nabrać! Zapewniamy, że odpowiedzi z matury 2021 poznacie od 4 maja. Zachowajcie czujność i ostrożność w klikaniu w podejrzane linki.

Najnowsze