Maturzyści

i

Autor: Artur BARBAROWSKI/East News

Matura 2021 - matematyka rozwiązana po 20 minutach? Uczniowie piszą w sieci o przeciekach!

2021-05-05 11:43

Matura 2021 z matematyki była banalnie prosta? Okazuje się, że niektórym uczniom rozwiązanie egzaminu maturalnego zajęło raptem 20 minut! W sieci zaczęły pojawiać się dziwne, niepokojące wpisy uczniów. Czyżby maturzyści znali wcześniej odpowiedzi na maturę 2021 z matematyki? Więcej w tej sprawie przeczytacie poniżej!

Matura 2021 - matematyka była banalnie prosta, a może w sieci pojawiły się przecieki? Egzamin maturalny z tego przedmiotu rozpoczął się w środę, 5 maja o godzinie 9:00 na poziomie podstawowym. Choć ta część matury zdaniem wielu uczniów należała do najtrudniejszych, dla innych okazała się być jak bułka z masłem! Okazuje się, że pewna część uczniów opuściła sale egzaminacyjną raptem po 20 minutach od momentu otworzenia arkusza CKE. Czy rzeczywiście było tak łatwo, a może w sieci pojawiły się przecieki i uczniowie na tegoroczną maturę z matematyki wybrali się dosłownie w pełni przygotowani?

Twitter zaraz po zakończeniu matury 2021 z matematyki wręcz rozgrzał się do czerwoności od wpisów uczniów, którzy zdążyli wrócić do domu po egzaminie. Maturzyści zaczęli publikować w sieci różne dziwne wpisy świadczące o tym, że pojawiły się kolejne podejrzenia przecieku przed tegoroczną maturą. Otóż na chwilę przed maturą w internecie rozgrzała się intensywna dyskusja nad osiemnastokątem foremnym, który mógł pojawić się w arkuszu CKE oraz kartką, na której znajdują się rozwiązania do każdego z zadań zamkniętych. 

Matura 2021 - przeciek z matematyki. Komentarze uczniów 

Matura 2021 z matematyki - uczniowie kalkują w sieci swoje odpowiedzi i komentują domniemany przeciek maturalny! Przykładowe wpisy uczniów znajdziecie poniżej: 

  • Niech maturzyści potwierdzą czy to prawda, bo jak doszło do tak potężnego przecieku, to nie wytrzymam.
  • Ciągów nie będzie bo Podlaskie nie wyszukiwało.
  • Chce zobaczyć arkusz, naprawdę nie uwierzę jak te odpowiedzi będą 100% legitne.
  • Mam nadzieję, że osoby które nie wiedziały tych przecieków przed maturą poradzą sobie dobrze i będą zadowoleni jak im poszło.
  • Fakt, że znowu są przecieki i znowu z tego samego miejsca/osoby znanej na wykopie i nic nie zostało z tym zrobione po wczoraj jest żenujący..
Matura 2021: Próbny egzamin z matematyki. Jak poszło maturzystom w Bydgoszczy?