Matura 2020: Top 5 najlepszych kanałów YouTube do powtórki materiału

2020-06-05 14:57 EK
Matura 2020: Top 5 najlepszych kanałów YouTube do powtórki materiału
Autor: Anna Golaszewska/East News Matura 2020: Top 5 najlepszych kanałów YouTube do powtórki materiału

Matura zbliża się wielkimi krokami. Część z uczniów, materiał ma już w małym paluszku, jednak z pewnością są i tacy, co ze wszystkim czekają na ostatnią chwilę. Jak szybko i efektywnie ogarnąć matematykę, język polski, a także inne przedmioty? Pomóc Ci w tym mogą youtuberzy, którzy specjalizują się internetowych korepetycjach. Zobacz na ESKA.pl, które konta na platformie YouTube warto obserwować.

Matura 2020: Top 5 najlepszych kanałów YouTube do powtórki materiału - taka informacja z pewnością będzie przydatna dla niejednej osoby, która będzie podchodzić niedługo do egzaminu dojrzałości. Czas nauki do tegorocznej matury nieco się wydłużył. Stało się tak, ponieważ z powodu obecnej pandemii koronawirusa, egzaminy maturalne zostały przełożone z maja na czerwiec. Będą odbywały się od początku miesiąca, czyli od 8 do 29 czerwca. Dodatkowo, uczniowie w 2020 roku nie podejdą do części ustnej z języka polskiego oraz języka obcego z oczywistych powodów, jakimi są przede wszystkim bezpieczeństwo, a także zdrowie komisji oraz maturzystów. Ci, którzy naukę zostawili na ostatnią chwilę mogą czuć nie tylko stres, ale również zakłopotanie. Pomocne będą dla nich nie tylko sposoby na szybszą naukę, ale również platforma YouTube. Możemy na niej znaleźć nie tylko muzykę, filmy, seriale, czy treści rozrywkowe, ale dodatkowo mądre kanały, z których możemy czerpać wiedzę za darmo. Nie potrzebujesz wydawać sporo pieniędzy na różnego rodzaju korepetycje. Wystarczy, że wyszukasz odpowiedniego internetowego korepetytora i problem z głowy. Nie dość, że zaoszczędzić gotówkę, to jeszcze połączysz pożyteczne z przyjemnym, ponieważ nauka będzie o wiele prostsza.

Sprawdź poniżej TOP 5 najlepszych i najbardziej przydatnych kanałów na YouTube, do nauki przed maturą.

Powtórki do matury - TOP 5 kanałów na YouTube

Te kanały z pewnością będą bardzo przydatne dla niejednego maturzysty. Uczniowie nie tylko pogłębią swoją wiedzę, ale również szybciej zrozumieją to, co do tej pory było dla nich niejasne. Nauka stanie się o wiele przyjemniejsza, a efekty zobaczycie na tegorocznej maturze. Poniżej przedstawiamy Wam pięć najlepszych kanałów na platformie YouTube, które pomogą Wam z powtórkami materiałów. Wśród nich znajdziecie treści związane z matematyką, językiem polskim, angielskim i nie tylko.

  1. Matemaks
  2. Skuteczne Korepetycje
  3. Wiedza z wami
  4. Akademia Białego Fartucha
  5. Arlena Witt

Matura 2020 w cieniu koronawirusa. Jak do egzaminu maturalnego przygotowują się maturzyści z Bydgoszczy?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze