Matura 2020 - memy. Uczniowie z przymrużeniem oka o egzaminach dojrzałości

2020-06-01 11:24 EK
Matura 2020 - memy. Uczniowie z przymrużeniem oka o egzaminach dojrzałości
Autor: https://demotywatory.pl/4999813/Matura-z-jpolskiego-w-2030-roku

Matura 2020 zbliża się wielkimi krokami! Już niedługo uczniowie podejdą do ważnego egzaminu dojrzałości. Jedni z pewnością się stresują, a inni wrzucają na luz. Na rozluźnienie atmosfery przygotowaliśmy dla wszystkich czytelników ESKA.pl najlepsze memy o maturze. Zobacz naszą galerię, a z pewnością poprawi Ci się humor.

Matura 2020 - memy. Uczniowie z przymrużeniem oka o egzaminach dojrzałości. Tegoroczne matury z pewnością zapadną w pamięci na długo. Wszystko z powodu pandemii, która pokrzyżowała wiele planów. Z uwagi na bezpieczeństwo uczniów jak i komisji, egzaminy dojrzałości zostały przesunięte z maja na czerwiec. W 2020 roku odbywać się będą od 8 do 29 czerwca. Ponadto, maturzyści zostali zwolnieni z części ustnej, a także będą musieli uważnie przestrzegać zasad, które mają panować w okresie trwania egzaminów dojrzałości. Mimo sytuacji, która dotknęła nas wszystkich nie należy tracić pogody ducha i dobrego humoru. Kreatywni internauci nie zawodzą i po raz kolejny stworzyli zabawne memy na temat matur. Zobaczcie naszą galerię poniżej, a z pewnością się uśmiechniecie!

Wywiad z Viki Gabor

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Matura 2020 - najlepsze memy

W tym roku uczniowie najedli się sporo stresu, nie tylko przez naukę zdalną, ale również przez przekładanie dat egzaminów maturalnych. Aby poprawić Wam humor, przygotowaliśmy galerię z najlepszymi memami. Niektóre z nich potraktujcie z przymrużeniem oka. Pękniecie ze śmiechu!

Najnowsze