Matura 2018 JĘZYK ANGIELSKI - ZADANIA, ODPOWIEDZI, ARKUSZE

i

Autor: fot. Jaroslaw Respondek/REPORTER EAST NEWS Matura 2018 JĘZYK ANGIELSKI - ZADANIA, ODPOWIEDZI, ARKUSZE

Matura 2018 JĘZYK ANGIELSKI - ZADANIA, ODPOWIEDZI, ARKUSZE, REAKCJE

2018-05-08 16:12

Matura 8 maja 2018 to egzamin z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Jakie były zadania? Co o nich sądzą tegoroczni maturzyści?

Matura 2018 z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym - z tym pozornie łatwym egzaminem uczniowie muszą się zmierzyć 8 maja 2018 roku. Do matury z angielskiego na poziomie podstawowym przystąpi ok. 271 tysięcy zdających, a rozszerzenie napisze ok. 160 tysięcy osób. Jakie były zadania na maturze z języka angielskiego? Treść, a także arkusz CKE z angielskiego podrzucamy w tym miejscu. 

Matura 2018 język angielski - ZADANIA, ODPOWIEDZI

Zadania na maturze z języka angielskiego 2018 były bardzo proste - tak twierdzi wielu maturzystów na Twitterze. Na początku było oczywiście słuchanie. Z pierwszych komentarzy wynika, że trzeba było m.in. zrobić wpis na internetowym blogu. Było również zadanie, którego treść brzmi: Wraz z kolegami z zespołu muzycznego, w którym grasz, szukasz gitarzysty do zespołu. Należało poinformować o poszukiwaniach gitarzysty, opisać dotychczasowe osiągnięcia oraz podać miejsce i termin spotkania.Jeśli chodzi o odpowiedzi, to tych niestety nie znajdziemy na stornie CKE tuż po egzaminie. Centralna Komisja Egzaminacyjna odpowiedzi maturalne umieszcza dopiero po ogłoszeniu wyników maturalnych. 

Matura 2018 język angielski - ARKUSZE

Arkusz matury 2018 z języka angielskiego pojawiły się w formacie pdf. Znajdziecie również na oficjalnej stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, a linki podrzucamy poniżej:

Matura 2018 język angielski - ARKUSZE stara formuła wersja C

Matura 2018 język angielski - ARKUSZE nowa formuła wersja A

Matura 2018 język angielski - REAKCJE

Matura z języka angielskiego 2018 to po polskim i matematyce wytchnienie dla zdających. Wiele osób uważa, że to najłatwiejszy moment, podczas całego maturalnego maratonu. Jakie emocje towarzyszą maturzystom po egzaminie? Większość postów na Twitterze jest jednoznacznych - egzamin był prosty!

Matura 2018 - wyniki online. Kiedy i gdzie będą dostępne?

Autor: brak danych

  Matura 2018 - wyniki. Kiedy będą dostępne? Gdzie sprawdzić wyniki matury 2018? Z myślą o wszystkich tegorocznych maturzystach informacje podrzucamy na ESKA.pl! Absolwenci szkół średnich na wyniki matury z części pisemnej muszą czekać prawie miesiąc. Inaczej sytuacj

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE