Matura 2018 JĘZYK ANGIELSKI - ZADANIA, ODPOWIEDZI, ARKUSZE, REAKCJE

2018-05-08 16:12
Matura 2018 JĘZYK ANGIELSKI - ZADANIA, ODPOWIEDZI, ARKUSZE
Autor: fot. Jaroslaw Respondek/REPORTER EAST NEWS Matura 2018 JĘZYK ANGIELSKI - ZADANIA, ODPOWIEDZI, ARKUSZE

Matura 8 maja 2018 to egzamin z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Jakie były zadania? Co o nich sądzą tegoroczni maturzyści?

Matura 2018 z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym - z tym pozornie łatwym egzaminem uczniowie muszą się zmierzyć 8 maja 2018 roku. Do matury z angielskiego na poziomie podstawowym przystąpi ok. 271 tysięcy zdających, a rozszerzenie napisze ok. 160 tysięcy osób. Jakie były zadania na maturze z języka angielskiego? Treść, a także arkusz CKE z angielskiego podrzucamy w tym miejscu. 

Matura 2018 język angielski - ZADANIA, ODPOWIEDZI

Zadania na maturze z języka angielskiego 2018 były bardzo proste - tak twierdzi wielu maturzystów na Twitterze. Na początku było oczywiście słuchanie. Z pierwszych komentarzy wynika, że trzeba było m.in. zrobić wpis na internetowym blogu. Było również zadanie, którego treść brzmi: Wraz z kolegami z zespołu muzycznego, w którym grasz, szukasz gitarzysty do zespołu. Należało poinformować o poszukiwaniach gitarzysty, opisać dotychczasowe osiągnięcia oraz podać miejsce i termin spotkania.Jeśli chodzi o odpowiedzi, to tych niestety nie znajdziemy na stornie CKE tuż po egzaminie. Centralna Komisja Egzaminacyjna odpowiedzi maturalne umieszcza dopiero po ogłoszeniu wyników maturalnych. 

Matura 2018 język angielski - ARKUSZE

Arkusz matury 2018 z języka angielskiego pojawiły się w formacie pdf. Znajdziecie również na oficjalnej stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, a linki podrzucamy poniżej:

Matura 2018 język angielski - ARKUSZE stara formuła wersja C

Matura 2018 język angielski - ARKUSZE nowa formuła wersja A

Matura 2018 język angielski - REAKCJE

Matura z języka angielskiego 2018 to po polskim i matematyce wytchnienie dla zdających. Wiele osób uważa, że to najłatwiejszy moment, podczas całego maturalnego maratonu. Jakie emocje towarzyszą maturzystom po egzaminie? Większość postów na Twitterze jest jednoznacznych - egzamin był prosty!

Matura 2018 - wyniki online. Kiedy i gdzie będą dostępne?

Autor: brak danych

  Matura 2018 - wyniki. Kiedy będą dostępne? Gdzie sprawdzić wyniki matury 2018? Z myślą o wszystkich tegorocznych maturzystach informacje podrzucamy na ESKA.pl! Absolwenci szkół średnich na wyniki matury z części pisemnej muszą czekać prawie miesiąc. Inaczej sytuacj

 

Najnowsze