Matteo Bocelli

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Matteo Bocelli uwiódł miliony swoim głosem. Hit Solo to dopiero początek [WYWIAD]

2021-12-10 14:57

On wie, jak zaczarować publiczność. Matteo Bocelli był jedną z gwiazd wielkiego finału The Voice of Poland, gdzie wykonał na żywo swój hit Solo. Tuż przed wyjściem na scenę artysta udzielił nam krótkiego wywiadu, w którym opowiedział, za co kocha Polskę oraz zdradził, jakie przesłanie płynie z jego debiutanckiego singla. Musicie to zobaczyć!

Matteo Bocelli to artysta, którego pokochała polska publiczność. Syn znanego na całym świecie tenora Andrei Bocellego pojawił się w finale 12. edycji programu The Voice of Poland, by zaśpiewać swój debiutancki singiel Solo, który już teraz podbija listy przebojów na całym świecie. Teledysk zrealizowany do kawałka wygenerował ponad trzy miliony odsłon, a to sam początek. Matteo rozpoczyna dopiero solową karierę i mocno stawia na promocję autorskiej muzyki poza granicami swojego kraju. Tuż przed wyjściem na voice'ową scenę mieliśmy okazję zamienić kilka słów z tym czarującym wokalistą, w trakcie której opowiedział nam, co najbardziej urzeka go w Polsce, jakie wspomnienie zainspirowało go do napisania utworu Solo, a także, czego możemy spodziewać się po jego debiutanckiej płycie, której premiera już latem. To jednak nie koniec! Matteo zdradził też, co sądzi o włoskiej grupie Maneskin i jakie ma rady dla Sary James przed jej występem na Eurowizji Junior.  

Sonda
Krystian Ochman i Matteo Bocelli - powinni nagrać wspólną piosenkę?

Matteo Bocelli - wywiad

Ten wywiad sprawi, że pokochacie Matteo jeszcze bardziej! W trakcie kilkuminutowej rozmowy syn Andrei Bocellego opowiedział o swoich muzycznych inspiracjach, a także o planach na 2022 rok. Będzie się działo! Solo to dopiero początek. Jeśli jesteście ciekawi, co planuje młody artysta, to siadajcie wygodnie i odpalajcie naszą rozmowę!

Matteo Bocelli o byciu synem Andrei Bocellego, singlu Solo i Eurowizji