Matt Pokora

i

Autor: YouTube.com/KAZADI; screen z filmu "KAZADI, M. Pokora - Wanna Feel You Now [Official Music Video]" Matt Pokora - jak wygląda teraz francuski piosenkarz?

Matt Pokora - kiedyś kochały się w nim miliony. Jak teraz wygląda francuski piosenkarz?

2022-10-30 10:08

Matt Pokora to francuski piosenkarz polskiego pochodzenia, który popularność w naszym kraju zdobył lata temu. Publiczność usłyszała o nim w 2008 roku, kiedy wielokrotnie występował w polskich programach telewizyjnych oraz na festiwalach. Zdobył wtedy duże grono odbiorców. Jak dziś wygląda dawny idol nastolatek?

Matt Pokora karierę muzyczną zaczął prawie 20 lat temu. Jego pierwszy singiel ukazał się w 2003 roku. Popularność w Polsce zyskał jednak znacznie później. Jego pierwsza piosenka, która okazała się hitem w naszym kraju, to wydany w 2008 roku utwór Dangerous. Matt nagrał go razem z Timbalandem i Sebastianem. Później pojawiły się kolejne hity - They Talk Sh*t About Me, Catch Me if You Can, Through The Eyes, Juste Une Photo de Toi i Mirage. W 2012 Pokora nagrał piosenkę razem z Patricią Kazadi. Ich wspólny kawałek pod tytułem Wanna Feel You Now również cieszył się popularnością. Od premiery tego singla minęło już 10 lat. Jak Matt Pokora zmienił się przez dekadę?

ZOBACZ TAKŻE: In-Grid i jej piosenki po francusku podbiły Polskę wiele lat temu. Pamiętacie ją?

RAPOWE HITY ZAWODNIKÓW FAME MMA, POLSKI MrBEAST, DIETETYCZNA PIZZA, CYFROWE BLACHY | ESKA XD #060

Matt Pokora - jak wygląda w 2022?

W 2022 roku Matt Pokora skończył 37 lat. Od czasów jego popularności w Polsce wiele się zmieniło. Aktualnie jest w związku z amerykańską wokalistką Christina Milian. Para doczekała się dwójki dzieci. Wiele osób nie wie, że Pokora nadal nagrywa nowe piosenki. We Francji wciąż cieszy się sporą popularnością. Jego ostatnia płyta pod tytułem Epicentre ukazała się w tym roku. Krążek promuje singiel Qui on est. W celu promocji albumu Matt przefarbował włosy na biało, co można zobaczyć w teledysku do piosenki. Klip oraz aktualne zdjęcie artysty zamieszczamy niżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE