Matka z córką zaśpiewały razem w talent show. Ich historia wzrusza do łez!

Honey & Sammy
Autor: YouTube/Talent Recap UK

Widzowie programów typu talent show widzieli już wiele. Honey i Sammy, czyli córka i matka pokazały jednak, że wiele nie oznacza wszystko. Wokalistki zaprezentowały się na scenie brytyjskiej edycji programu Mam Talent, a ich występ powalił jurorów na kolana. Tak samo opowiedziana przez nich historia. Więcej szczegółów na ESKA.pl.

Matka i córka w brytyjskim Mam talent pokazały, że bez względu na wszystko trzeba walczyć o swoje marzenia. Sammy i Honey, bo tak właśnie nazywają się wokalistki walczące o zwycięstwo w programie podzieliły się z jurorami i publicznością swoją wzruszającą historią. Pojawienie się na scenie i zaśpiewanie dla tak licznego grona było pomysłem czternastoletniej Honey. Nastolatka nie powiedziała mamie o swoim pomyśle, jednak jak sama przyznała, bycie z nią w takim miejscu to najpiękniejsza rzecz, jaka jej się przytrafiła. Pomysł o wspólnym występie zrodził się po tym, jak u Sammy zdiagnozowano raka.

Wokalistki wykonały początkowo utwór z repertuaru Sary Bareilles  - She Used To Be Mine, jednak zasiadający w jury Simon Cowell przetwał występ, argumentując swoją decyzję faktem, że piosenka nie jest najlepszym wyborem. Honey i Sammy otrzymały jednak możliwość ponownego zaprezentowania się na scenie. Tym razem sięgnęły po kompozycję Lost Without You od Frei Ridings. Amanda Holden przyznała im złoty bilet, czyli przepustkę do półfinałów!

ESKA XD #001

Honey i Sammy w Mam Talent

Występ wokalistek w półfinale brytyjskiego Mam Talent pokazał, że wciśnięcie złotego przycisku było dobrym pomysłem. Honey i Sammy zaśpiewały utwór You Are The Reason, wprawiając jurorów w zachwyt. - Dobra robota - mówili do wyraźnie poruszonych uczestniczek show. Zobaczcie poniżej oba występy tego duetu. Mają szansę na międzynarodową karierę?

Najnowsze