Matheo prezentuje U mnie wszystko gra! Teledysk nakręcony w ważnych miejscach! [VIDEO]

2016-11-02 21:00
Matheo prezentuje U mnie wszystko gra! Teledysk nakręcony w ważnych miejscach! [VIDEO]
Autor: fot. okładka U mnie wszystko gra okładka singla

Matheo x Popek x Sobota x Białas prezentują długo wyczekiwany teledysk do U mnie wszystko gra. Miejsca, w których był realizowany są charakterystyczne dla każdego z bohaterów. Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

Matheo x Popek x Sobota x Białas pokazali teledysk do U mnie wszystko gra! Dlaczego ten z pozoru prosty klip ma dla bohaterów podwójne znaczenie? Dowiecie się już teraz na ESKA.pl. Muzyczny obraz jest dla raperów ważny dlatego, że każdy z nich stworzył go w miejscu, gdzie na co dzień tworzy najważniejszą rzecz w swoim życiu - muzykę. Wyjątkiem jest Popek, który nagrał swoją kwestię jeszcze podczas pobytu w Anglii. Nie ulega wątpliwości - premiera teledysku dla fanów to jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów. Wiemy o tym biorąc pod uwagę audio utworu, które na YouTube ma ok. 13 milionów wyświetleń! W związku z tym w przypadku video do U mnie wszystko gra możemy się spodziewać jeszcze większego wyniku! Tego oczywiście artystom życzymy.

>> Aleja gwiazd Ani Karwan i Matheo hitem KSW! [VIDEO]

Matheo x Popek - U mnie wszystko gra [VIDEO]

Matheo, czyli jeden z najbardziej uznanych producentów w Polsce publikuje klip do U mnie wszystko gra. Utwór w wersji teledyskowej nieco różni się od pierwotnej odsłony, która jak już wiecie - ma ok. 13 milionów wyświetleń. Zmieniona została dynamika refrenu, a przez cały utwór słyszalna jest zapętlona gitar,. Kawałek wkrótce będziecie mogli posłuchać w serwisach streamingowych oraz kupić w internetowych punktach sprzedaży. Tymczasem na ESKA.pl prezentujemy Wam teledysk! Dajcie znać w komentarzach pod artykułem, co o nim sądzicie!

Matheo x Białas x Popek x Sobota - U mnie wszystko gra

U mnie wszystko gra stanowi przedsmak nadchodzącego albumu Trzech Króli - projektu, który tworzyć będzie Popek, Matheo i Sobota. Nie jest to jednak singiel! Artyści postanowili umieścić utwór na swojej wspólnej płycie, ponieważ jest to ich pierwszy wspólnie nagrany kawałek. 

Premiera albumu Trzech Króli już w 2017 roku, a jeszcze w tym miesiącu na ESKA.pl posłuchacie pierwszego singla i zobaczycie do niego teledysk! Bądźcie czujni.

Popek vs Pudzianowski na KSW 37. Kto wygra? GŁOSUJCIE!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze