Mateusz Ziółko - piosenka Szkło hitem jak W płomieniach? [VIDEO]

i

Autor: fot. okładka singla Szkło - Mateusz Ziółko Mateusz Ziółko - piosenka Szkło

Mateusz Ziółko - piosenka Szkło hitem jak W płomieniach? [VIDEO]

2017-04-07 18:39

Mateusz Ziółko oficjalnie singlem Szkło zapowiada nowy album. Kiedy premiera płyty? O czym jest nowa piosenka? Przekonajcie się już teraz, bo utwór wraz z teledyskiem i informacjami podrzucamy na ESKA.pl

Nowa piosenka Mateusza Ziółko - Szkło już jest! Tekst do utworu opowiada o kłamstwach i coraz większego przyzwolenia społecznego na zacieranie rzeczywistości. O warstwie lirycznej wypowiedział się autor, Arek Kłusowski: - To dla mnie duże wyzwanie, żeby napisać taką warstwę słowną, z którą Mateusz mógłby się utożsamić. Niektóre schematy powielają się w naszych życiach, ale to zawsze interpretacja nadaje indywidualny przekaz emocji. Ważną informacją dla fanów jest to, że oficjalnie tym singlem Mateusz Ziółko zapowiada swój album pt. Na Nowo. Krążek pojawi się premierowo już 26 maja 2017. 

Mateusz Ziółko nowa piosenka - Szkło

Mateusz Ziółko - Szkło od 7 kwietnia 2017 usłyszycie na antenie Radia ESKA! Pierwszy raz kawałek na naszej antenie wybrzmi u Puotcka w programie Muzyką Się Żyje. Jeśli nie chcecie przegapić tej nowości, to włączcie radio od godziny 18:00. Mamy również niespodziankę dla fanów One Direction. Właśnie w dniu światowej premiery wybrzmi w Esce debiutancka piosenka Harry'ego Stylesa - Sign Of The Times!

Harry Styles - piosenka Sign of the Times to ballada! PREMIERA

Autor: brak danych

Harry Styles - nowa piosenka Sign of the Times od pierwszych chwil robi furorę na całym świecie. Pierwszy solowy utwór wokalisty One Direction miał swoją premierę w piątek, 7 kwietnia w BBC Radio 1 i zdecydowanie określany jest mianem hitu.

Piosenka Szkło udowadnia również, że za wszelką cenę staramy się zrobić dobre wrażeniem na otoczeniu kreując sztuczny obraz własnej osobowości. Każdemu z nas zależy na pozytywnym odbiorze i akceptacji tłumu, jednak dopuszczamy się do coraz gorszych rzeczy, niebezpiecznie przesuwając granicę moralności.