Mateusz Ziółko: 5 dowodów, że teledysk Planety jest wyjątkowy [VIDEO]

i

Autor: fot. Dorota Czoch Mateusz Ziółko teledysk Planety

Mateusz Ziółko: 5 dowodów, że teledysk Planety będzie miał miliony wyświetleń [VIDEO]

2017-06-14 16:04

Mateusz Ziółko kontynuuje promocję albumu Na Nowo. W tym celu pojawił się teledysk do kolejnego singla, czyli utworu Planety. O tym, że jest wyjątkowy i szybko będzie miał miliony wyświetleń - przekonujemy na ESKA.pl

Mateusz Ziółko nie zwalnia tempa i przedstawia teledysk do kolejnego singla pt. Planety. O tym, że ten klip jest wyjątkowy przekonujemy na ESKA.pl. Artysta kontynuuje promocję swojego debiutanckiego albumu Na Nowo. Wcześniej z wydawnictwa zatytułowanego Na Nowo w stacjach radiowych poznaliśmy hity: Szkło oraz W płomieniach, które ma szansę stać się największym hitem w czasie ESKA Music Awards 2017. 

Mateusz Ziółko - wyjątkowy teledysk Planety

Mateusz Ziółko swój najnowszy teledysk opublikował we wtorek, 13 czerwca 2017. Ten na pewno szybko będzie nabijać miliony wyświetleń odsłon na YouTube. Pewność tej tezy potwierdzamy podrzucając 5 dowodów:

  1. Historia w teledysku: Mateusz Ziółko opowiedział teledyskiem historię chłopca, który uparcie dąży do spełnienia swojego marzenia. Za wszelką cenę chce, by jego rodzice wrócili do siebie i byli szczęśliwi. Takie miłosne historie lubimy najbardziej! Mało tego, klip jest został stworzony w taki sposób, by każdy mógł go zrozumieć.
  2. Wsparcie fanów: Wokalista może liczyć na swoich fanów! Klip szybko przekroczy miliony wyświetleń, bo miłośnicy talentu Mateusza Ziółko masowo udostępniają ten teledysk w serwisach społecznościowych. Prawda?! ;)
  3. Zobrazowanie piosenki: Słuchacze często doceniają, gdy artyści tekst danej piosenki obrazują teledyskiem. I tak jest właśnie w przypadku nowego klipu artysty!
  4. Motywacyjne przesłanie: Planety to bardzo emocjonalna piosenka z równie emocjonalnym teledyskiem - każdy może uwierzyć, że najbardziej niemożliwe rzeczy są jak najbardziej do zrealizowania!
  5. Doświadczenie Mateusza: Teledysk do megahitu W płomieniach aktualnie ma ponad 25 milionów wyświetleń! Artysta doskonale wie, jak zrobić klip, który spodoba się widzom i zbierze mnóstwo pozytywnych opinii.

 

Mateusz Ziółko wystąpi na ESKA Music Awards 2017 w Szczecinie! 17 czerwca na scenie w hali Azoty Arena oprócz zespołu pojawią się: Sigala i Ella Eyre, Matthew Koma, ALMA, Starley, Ofenbach, Ania Dąbrowska, Margaret, C-BooL, Sarsa, Monika Lewczuk, Gromee, Sound'n'Grace, Patryk Kumór, Mandee oraz Tom Swoon. Bilety na EMA2017 możecie wygrać głosując na swoich faworytów (ESKA Music Awards 2017 ZAGŁOSUJ) w sześciu kategoriach lub kupić w najlepszych bileteriach. Jeśli nie uda się Wam być w Szczecinie, to nic straconego. 17 czerwca transmisja gali w TVP 1 od godz. 20.20 i relacja przez cały dzień na antenie RADIA ESKA i na naszej stronie - ESKA.pl!

ESKA Music Awards 2017 - relacja na żywo

Autor: brak danych

ESKA Music Awards 2017 - relacja minuta po minucie. Specjalnie dla was będziemy obserwować galę, rozmawiać z gwiazdami ESKA Music Awards 2017, wyłapywać ciekawostki i zakulisowe tajemnice. Bądźcie z nami.