Mateusz Murański przed śmiercią był na odwyku? Te słowa nie zwiastowały tragedii

i

Autor: FAME MMA / https://www.facebook.com/famemmatv Mateusz Murański przed śmiercią był na odwyku? Te słowa nie zwiastowały tragedii

Mateusz Murański przed śmiercią był na odwyku? Te słowa nie zwiastowały tragedii

2023-02-08 18:34

Mateusz Murański nie żyje, co wszyscy przyjęliśmy z ogromnym smutkiem i współczuciem dla rodziny. Jeden z najpopularniejszych zawodników freak-fightowych zmarł nagle, co zostało potwierdzone przez gdańską prokuraturę 8 lutego 2023. Jak się okazuje, freakowy zawodnik MMA i aktor miał mieć problem, w wyniku którego leczył się na odwyku. Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Mateusz Murański - odwyk
  2. Mateusz Murański - śmierć

Mateusz Murański nie żyje, co wywołuje duży smutek i sprawia, że łzy pojawiają się w oczach. Co się stało? Przyczyny śmierci Mateusza Murańskiego są aktualnie sprawdzane, jednak prokuratura podała, iż nie można mówić o udziale osób trzecich. Nikt nie miał wpływu na tą tragedię. W sieci jest mnóstwo plotek, pogłosek i doniesień odnośnie tego, co mogło być powodem zgonu popularnego zawodnika. Do każdej z tych informacji należy podejść z dystansem, pamiętając jednocześnie o bólu, jaki przeżywają jego najbliżsi. Nie jest tajemnicą, że głośno o rzekomych problemach zdrowotnych młodego Murańskiego zrobiło się na początku 2023 roku. 

Mateusz Murański nie żyje. Śmierć gwiazdy freak fightów wywołuje łzy

Muzycy, którzy odeszli za wcześnie... (Avicii, Chada, XXXtentacion, Big Scythe) | ESKA XD - Ale to już było! #58

Mateusz Murański - odwyk

Mateusz Murański w grudniu 2022 doznał zaskakującej porażki na High League 5. Zaskakującej, ponieważ był jednogłośnym faworytem starcia, a mimo to nie potrafił sprostać wymaganiom, jakie narzucił mu jego przeciwnik. Na początku 2023 roku odbyła się pierwsza konferencja przed Fame MMA 17. Tuż po jej zakończeniu na kanale AntyFakty w serwisie YouTube pojawił się wywiad z Wielkim Bu, który zasugerował, że Mateusz Murański leczy się na odwyku. Informację mieli mu podać "pracownicy". Nie podał konkretnie, o jaki odwyk chodzi. Wywiad ma blisko 150 tysięcy wyświetleń.

Śmierć Mateusza Murańskiego wstrząsnęła internautami. To trzeba o nim wiedzieć

Mateusz Murański, to nie jest jakaś wielka tajemnica. U nas na podwórku śmieją się, że na odwyku domagał się jakiś super praw. Jestem gwiazdą, jestem z Fame'u, no leczy się. Myślę, że będzie dużo gorzej, że Bomba zdewastował mu psychikę, że się z tego nie podniesie i dużo się nie pomyliliśmy.

Tuż po tym wywiadzie do rozmowy odniósł się Boxdel, jeden z włodarzy Fame MMA. Był zaskoczony taką informacją i obiecał sprawdzić, jak faktycznie jest z byłym zawodnikiem jego federacji.

Mateusz Murański - śmierć

Śmierć Mateusza Murańskiego wstrząsnęła także jego przyjaciółmi z Fame MMA. W szoku byli między innymi włodarze federacji, Piotr Szeliga, a także Arkadiusz Tańcula, który ujawnił, że Murański nie wytrzymał hejtu i zatracił się w używkach.

Super Express dowiedział się, jak wyglądały szczegóły potwierdzenia zgonu Murańskiego: O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić do ofiary. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m.in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich, powiedziała rzeczniczka prokuratury w Gdańsku. Sekcja zwłok przeprowadzana jest w ciągu dwunastu godzin od momentu śmierci. Natomiast na całościowy protokół prospekcyjny, który zawiera wszystkie wyniki można czekać w zależności od zleconych badań nawet do około pół roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE