Mateusz Murański na Oscarach! Zagrał w nominowanym do nagrody filmie

2023-01-25 11:03
Mateusz Murański na gali Oscarów
Autor: FREDERIC J. BROWN/AFP/East News // AKPA // screen z Instagrama

Znamy już nominacje do Oscarów. Wśród nominowanych nie zabrakło najnowszego dzieła Jerzego Skolimowskiego. IO powalczy o statuetkę dla najlepszego filmu międzynarodowego. Grający w nim Mateusz Murański zapowiedział już swój udział w odbywającej się w Los Angeles gali.

24 stycznia oficjalnie ogłoszono nominacje do Oscarów. Szansę na statuetkę ma najnowszy obraz w reżyserii Jerzego Skolimowskiego. Opowiadający historię osła IO walczy o nagrodę w kategorii najlepszy film międzynarodowy. To trzynasta taka nominacja w historii naszego kraju. Jak można się było spodziewać, na odbywającej się w Los Angeles gali rozdania najważniejszych nagród filmowych nie zabraknie nie tylko reżysera IO, ale również członków obsady. Jedną z ról w filmie zagrał aktor znany z serialu Lombard. Życie pod zastaw i zawodnik MMA Mateusz Murański. Wcielający się w postać kibola 29-latek już zapowiedział swój udział w ceremonii.

Oscary 2023: NOMINACJE ogłoszone. Kto powalczy w tym roku o statuetki?

Pokazaliśmy Roksanie Węgiel jej stare nagrania. Reakcja? Bezcenna!

Mateusz Murański w IO

Z pewnością mało kto wie, że Mateusz Murański jest aktorem z wykształcenia. Zawodnik MMA ukończył Szkołę Aktorstwa i Musicalu we Wrocławiu, a popularność przyniosła mu rola Adriana Barskiego w serialu Lombard. Życie pod zostaw. Kto by pomyślał, że minie zaledwie kilka lat, a zobaczymy go na czerwonym dywanie w Los Angeles? Murański zapowiedział swój udział w oscarowej gali za pośrednictwem mediów społecznościowych.

No to czas na gale Oscarów w Los Angeles. Tam mnie jeszcze nie było 😉 Czy Hollywood jest na mnie gotowe ??? Ps. Spełniajcie swoje marzenia, bo warto! GALA ROZDANIA OSCARÓW???? BĘDĘ TAM!!! - napisał.

Gala rozdania Oscarów odbędzie się 12 marca 2023 roku.

Sonda
Czy film "IO" otrzyma Oscara za najlepszy film nieanglojęzyczny?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze