Mateusz Krzykała

i

Autor: Natasza Młudzik/TVP

Mateusz Krzykała wygrywa The Voice Kids 5! Tak wyglądała jego droga do zwycięstwa!

2022-04-23 23:01

The Voice Kids 5 ma już zwycięzcę/zwyciężczynię! W sobotę 23 kwietnia 2022 roku poznaliśmy nowy najlepszy dziecięcy głos w Polsce. Decyzją widzów i dzięki ich głosowaniu sms-owym, zwycięzcą okazał(a) się X. Widzowie skaczą z radości i już nie mogą doczekać się rozwoju jej/jego kariery w branży muzycznej. Pamiętacie drogę X w The Voice Kids 5? Przypominamy występy.

Zwycięzca The Voice Kids 5 jest już znany! Wszystko co dobre, szybko się kończy. Tak jest również w przypadku piątej edycji muzycznego show dla dzieci i młodzieży The Voice Kids. Jak to we wszelkich programach telewizyjnych bywa, zwycięzca mógł być tylko jeden. Piątą edycję konkursu zwyciężył Mateusz Krzykała z drużyny Cleo. To właśnie on zachwycał od samego Przesłuchania w Ciemno i od początku był jednym z faworytów. Nagroda główna trafiła właśnie do niego, a jest to oczywiście tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, nagroda pieniężna 50 000 złotych, a także możliwość nagrania singla pod okiem profesjonalnej wytwórni Universal Music Poland.

ZOBACZ TAKŻE: The Voice Kids - finaliści, którzy prawie wygrali program. Oto drugie miejsca poprzednich edycji

Cleo o współpracy z Dodą, porażkach i The Voice Kids

Mateusz Krzykała - droga do zwycięstwa w The Voice Kids 5

Mateusz Krzykała wygrał The Voice Kids 5 nie bez przyczyny. To właśnie on zachwycił polską publiczność, a także trenerów z czerwonych foteli. Podczas Przesłuchań w Ciemno, pewnym krokiem wszedł na scenę i swoim wykonaniem piosenki Little Bit of Love rozgrzał serca każdego! Teraz czeka go bez dwóch zdań ogromna kariera w branży muzycznej, a dzięki temu że jest jeszcze młodą osobą, może osiągnąć naprawdę wiele - nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Poniżej możecie jeszcze raz zobaczyć występy Mateusza z The Voice Kids 5.