Mateusz Damięcki we wzruszającym teledysku o śmierci rodziców

2017-12-15 12:59
Mateusz Damięcki we wzruszającym teledysku o śmierci rodziców
Autor: screen youtube.com/watch?v=nykAF2tPR2s screen youtube.com

Mateusz Damięcki wystąpił w teledysku do świątecznej piosenki o tym, jak ciężkie jest uczucie, kiedy uświadomimy sobie podczas Bożego Narodzenia, że nie ma już z nami bliskich osób. To wideo poruszy każdego!

Mateusz Damięcki zagrał w niezwykle poruszającym teledysku do bożonarodzeniowej piosenki Rodzice zespołu Lady Pank. Utwór ten porusza bardzo ciężką i smutną kwestię tego, jak trudna jest utrata rodziców i zdanie sobie sprawy, że nie możemy spędzić już z nimi Świąt. Wideo opublikowane 13 grudnia zdążyło już chwycić za serca tysiące osób. Ciebie też na pewno wzruszy do łez.

Najsmutniejsza piosenka świąteczna - takiej wersji nie słyszeliście!

Autor: brak danych

  All I Want For Christmas to utwór, który stworzyła Mariah Carey. Świąteczna prośby szybko podbiła rozgłośnie radiowe. Hit z roku 1994 ciągle możemy usłyszeć przed Bożym Narodzeniem. Wraca do nas jak bumerang również w innych wykonaniach. Do tej pory,

Mateusz Damięcki w świątecznym teledysku

We wzruszającym klipie Damięcki wciela się w postać zabieganego syna, który przez natłok obowiązków cały czas odwleka odwiedzenie rodziców. A kiedy w końcu znajduje na to czas podczas wigilii, jest już niestety za późno... Zarówno piosenka, jak i teledysk dają nam bardzo dużo do myślenia, zwłaszcza w czasie Świąt. W tym okresie szczególnie warto zatrzymać się trochę w natłoku spraw i zastanowić się, co jest w życiu tak naprawdę ważne.

Rodzice - Lady Pank

Piosenka, w teledysku do której wystąpił Mateusz Damięcki, pochodzi ze świątecznego albumu Zimowe Graffiti 2 zespołu Lady Pank. Płyta ukazała się 2 listopada. Jeśli piosenka Rodzice przypadła wam do gustu, na krążku znajdziecie jeszcze 9 świątecznych utworów, które wprowadzą was w bożonarodzeniowy klimat.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze