Mateusz Ciawłowski o karierze, muzyce i inspiracjach. Artysta zaśpiewał swój nowy utwór!

2021-04-19 12:20 Jakub Adamiak
Mateusz Ciawłowski zaśpiewał dla nas NIe ma szans! Ten wykon jest niesamowity!
Autor: RADIO ESKA Mateusz Ciawłowski zaśpiewał dla nas NIe ma szans! Ten wykon jest niesamowity!

Mateusz Ciawłowski to młody wokalista, który stał się popularny za sprawą utworu z typowych tekstów mamy. Wokalista ostatnio wydał singiel Nie ma szans. Artysta również w hitowym filmie dla młodzieży #Jestem M. Misfit. Michał Hanczak postanowił udać się do Mateusza, żeby porozmawiać z nim o najbliższej przyszłości, nie tylko muzycznej.

Mateusz Ciawłowski urodził się w Gorzowie Wielkopolskim. Od młodości objawiał zainteresowanie muzyką i YouTubem. Influencer zasłynął z piosenki z typowych tekstów mamy. Następnie tworzył kolejne covery znany utwór. Stworzył piosenkę z komentarzy widzów, czy z tekstów nauczycieli. Wystąpił w filmie dla młodzieży #Jestem M. Misfit, który bardzo dobrze został przyjęty przez najmłodszych widzów. Internauci uwielbiają Ciawłowskiego za dystans do siebie, talent wokalny, a także za to, że jest naturalny w tym co robi. W 2020 roku zaprezentował najnowszy singiel Nie ma szans. 

Hanczak, którego dobrze znacie z imprESKI, postanowił porozmawiać z Mateuszem Ciawłowski. Z wywiadu dowiecie się, że artysta planuje singiel, który ma pojawić się latem 2022 roku, oraz kim inspiruje się muzycznie. Mateusz postanowił również wykonać na żywo swoją ostatnią piosenkę.

Mateusz Ciawłowski o karierze, muzyce i inspiracjach [WYWIAD]
Najnowsze