Mateusz Borek - żona, wzrost, majątek, wiek, kariera. Kim jest Mateusz Borek?

Mateusz Borek - żona, wzrost, majątek, wiek, kariera. Kim jest Mateusz Borek?
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS Mateusz Borek - żona, wzrost, majątek, wiek, kariera. Kim jest Mateusz Borek?

Mateusz Borek wzbudza duże zainteresowanie wśród internautów. Dzieje się tak za sprawą tego, że komentuje mecze, pojawia się na galach sportowych, ale również prowadzi programy w Kanale Sportowym. Kim jest Mateusz Borek? Jeśli nie wiecie, to koniecznie nadróbcie zaległości i poznajcie popularnego dziennikarza już teraz.

Spis treści

  1. Mateusz Borek - kim jest?
  2. Mateusz Borek - żona
  3. Mateusz Borek - wzrost
  4. Mateusz Borek - majątek
  5. Mateusz Borek - wiek

Mateusz Borek - żona, wzrost, majątek, wiek, kariera, to wszystko interesuje internautów, którzy wpisują te frazy w wyszukiwarkę Google. Jeśli jeszcze nie wiecie, kim jest Mateusz Borek, to dobrze trafiliście, bo garść arcyważnych informacji na jego temat podrzucamy w tym miejscu. Mateusz Borek to postać ceniona, uwielbiana i ciesząca się dużym autorytetem w środowisku sportowym, ale nie tylko. Opinie dziennikarza biorą pod uwagę kibice, ale co najważniejsze również sportowcy, trenerzy i prezesi. Mateusz Borek ma ponad 25-letnie doświadczenie i dał się poznać głównie kibicom boksu, a także piłki nożnej. Teraz jest jedną z osób mających udziały w dobrze i nieustannie rozwijającym się projekcie Kanał Sportowy. W sezonie prowadzi tam program Bundestalk, Misja Futbol, a także często zobaczyć go można w Hejt Parku. Mateusza Borka usłyszycie w roli komentatora meczów na Mistrzostwach Europy. Na razie wiadomo, że skomentuje pierwszy mecz Polski na Euro 2021

Mateusz Borek ocenia mecz z Rosją

Mateusz Borek - kim jest?

Mateusz Borekt to ceniony dziennikarz i komentator sportowy, a także promotor bokserski. Został laureatem wielu nagród dla najlepszego komentatora sportowego. W 2020 roku nawiązał współpracę z TVP Sport. Wiele osób nie wie, ale Mateusz Borek w 2002 roku zagrał w filmie E=mc(kwadrat) w reżyserii Olafa Lubaszenki.

Mateusz Borek - żona

Żona Mateusza Borka to piękna Joanną Chętnik-Borek. Para po ośmiu latach związku wzięła ślub w styczniu 2014 roku. Joanna Borek jest modelką, co często pokazuje za pośrednictwem instagramowego profilu. Wspólnie wychowują 13-letniego syna, Jakuba. Jak napisał Mateusz Borek: - Nasz Kuba urodził się podczas EURO 2008. Dziś, w dzień rozpoczęcia MŚ, kończy okrągłe 10 lat. Pokochał futbol i ma swojego idola. Nie wiem jaką drogę wybierze i co będzie w życiu robił. I na razie to jest nieszczególnie ważne. Najważniejsze , że ma pasję. Bo ludzie żyjący z pasją są po prostu szczęśliwi. Żyj z pasją Synku.

Mateusz Borek - wzrost

Ile wzrostu ma Mateusz Borek? Wiele osób, które nigdy nie widziały dziennikarza sportowego na żywo uważają go za bardzo wysokiego. Tymczasem "potężny Bór", jak żartują z Mateusza Borka internauci ma 182 centymetry wzrostu.

Mateusz Borek - majątek

Majątek Mateusza Borka to wielka tajemnica. Wiadomo, że po wielu latach pracy stać go, by wieść życie na wysokim poziomie. Dokładna kwota jego zarobków nie jest znana. Wszelkie umowy z reklamodawcami, umowy z telewizją i działalność w Kanale Sportowym, to kwestie, które pod kątem zarobków są wielką tajemnicą.

Mateusz Borek - wiek

Mateusz Borek urodził się 2 listopada 1973 roku w Dębicy. Oznacza to, że w 2021 roku obchodzić będzie 48. urodziny. 

Najnowsze