Mata - hit Montana w najbardziej uroczej wersji. Końcówka was rozwali!

2019-12-17 19:57
Mata
Autor: YouTube/SBM Label

Po wypuszczeniu kawałka Patointeligencja, o raperze posługującym się pseudonimem Mata zrobiło się głośno w całym kraju. Zanim jednak wspomniany numer ujrzał światło dzienne, internauci kojarzyli Matę m.in. z hitu Montana. Jeden z fanów muzyka nagrał nawet swój cover, który rozłoży was na łopatki. Posłuchajcie najbardziej uroczej interpretacji piosenki o miłości do bohaterki serialu Disneya. Wideo znajdziecie na ESKA.pl.

Mata - numer Montana to prawdziwy hit internetu. W zaledwie dwa miesiące, wideo stworzone do singla odtworzono blisko siedem milionów razy. To wciąż najczęściej oglądany klip młodego rapera, jednak w najbliższym czasie z pewnością się to zmieni. Wszystko za sprawą kawałka Patointeligencja, do którego teledysk w zaledwie dobę przekroczył milion wyświetleń w serwisie YouTube. Internauci są zdania, że Mata ma wielkie szanse na to, by zrobić zawrotną karierę w środowisku hip-hopowym. Zanim artysta nagrał numer całkowicie na poważnie, tworzył humorystyczne projekty. Jednym z nich jest właśnie Montana - kawałek opowiadający o zafascynowaniu chłopaka bohaterką jednej z najpopularniejszych produkcji Disney Channel, czyli serialu Hannah Montana.

Bardzo często zdarza się, że na fali popularności utworu, w sieci pojawiają się rozmaite jego covery i przeróbki. Interpretacja hitu Montana, którą docenił nawet sam jego wykonawca, z pewnością was zaskoczy! Internauci nie mają wątpliwości - to zdecydowanie najbardziej urzekający cover na YouTubie.

Mata - cover hitu Montana

Twórczość Maty dociera do ludzi w różnym wieku. Pewien chłopiec postanowił wziąć na swój warsztat utwór Montana. W sieci pojawiło się trwające niespełna półtorej minuty nagranie. Tyle wystarczyło, by poruszyć internautów i zostać zauważonym przez oryginalnego wykonawcę kawałka. Posłuchajcie wyjątkowego coveru poniżej. Zdradzimy wam tylko tyle, że warto czekać do samego końca!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze