Mata

i

Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Mata ujawnił nową piosenkę w nietypowy sposób! Fani już dokonali oceny

2022-05-25 15:48

Raper Mata nadchodzi ze świeżym materiałem i zapowiada się na to, że niedługo w sieci pojawi się nowy utwór. Niektórzy mogli już zapoznać się z nową piosenką podczas niezapowiedzianego koncertu nad Wisłą. Co na temat nadchodzącego kawałka sądzą fani artysty?

Młody raper Mata nie przestaje zaskakiwać. Po raz kolejny porwał tłumy na spontanicznym koncercie przy Schodkach nad Wisłą w Warszawie. Na miejscu wydarzenia pojawili się mieszkańcy miasta oraz fani artysty. Młody Matczak nie zapowiadał wprost swojego występu, tylko na InstaStories udostępnił utwór "Schodki". To jednak nie pierwsza taka akcja rapera, więc fani już wiedzieli, że tego dnia może pojawić się w tym miejscu. Raper na pływającej barce wyśpiewał swoje najpopularniejsze numery, ale nie zabrakło również nowości! Niektórzy postanowili nagrać fragment nadchodzącej piosenki i zamieścić go w internecie. Kilka godzin po publikacji pojawiło się już sporo komentarzy na temat utworu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pizza Kizo - gdzie, kiedy i po ile kupić? Jakie smaki pizzy i w jakim sklepie? [CENA]

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049

Mata zagrał nowy kawałek nad Wisłą! Fani są pod wrażeniem!

Wszyscy, którzy wybrali się na spontaniczny koncert Maty, mogli posłuchać na żywo Patoreakcji, Kiss Cam, kultowych Schodków i viralowego ostatnio w sieci Łyk i buh. To jeszcze nie wszystko. Raper śpiewając na barce ujawnił przedpremierowo nowy numer, którego fragmenty krążą na YouTube i TikToku. Poniżej udostępniamy wspomniany urywek. Fani Młodego Matczaka nie ukrywają w komentarzach radości i niecierpliwie czekają na premierę!

"niech to wyjdzie jak najszybciej prosze XD"

"to jest tak dobre"

nie no szczerze bardzo mnie zainteresował ten snippet"

"kozak"

"w koncu mata a nie jakis skuty bobo"

Sonda
Co sądzisz o utworach Maty?