Pizza Kizo - gdzie, kiedy i po ile kupić? Jakie smaki pizzy i w jakim sklepie? [CENA]

i

Autor: Universal Music Poland Pizza Kizo - gdzie, kiedy i po ile kupić? Jakie smaki pizzy i w jakim sklepie? [CENA]

Pizza Kizo - gdzie, kiedy i po ile kupić? Jakie smaki pizzy i w jakim sklepie? [CENA]

2022-05-25 11:27

Najbardziej nietypowa współpraca roku? Kizo, wspólnie z Universal Music Poland, wprowadza na rynek... nową markę pizzy! Kiedy będzie dostępna w sklepach? Gdzie ją można kupić? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Pizza Kizo - gdzie, kiedy i po ile kupić? W jakim sklepie? Kizo to od kilku lat jedna z najgłośniejszych ksyw na polskiej scenie hip-hopowej. Twórca hitów Disney, Nasze lato, Lot i wielu innych, tym razem ukazuje nam inne oblicze rozwoju swojej marki osobistej. Kizo, jako pierwszy raper w Polsce, wspólnie z Universal Music Poland i producentem mrożonej żywności Freiberger Group, wprowadza na rynek nową markę pizzy! Sukcesiliana to mrożona pizza powstała z wysokiej jakości składników, dostępna w dwóch wariantach - extra cheese i extra meat bbq. 

Carla Fernandes śpiewa Amigo na żywo! Posłuchajcie wersji dla ESKA.pl!

Kizo pizza - gdzie kupić?

Charakterystyczny niski głos, dojrzały wizerunek i nieprzeciętna charyzma sprawiają, że Kizo to prawdziwy fenomen w polskim hip-hopie. Jego największy przebój Disney w zaledwie 10 miesięcy przekroczył barierę 100 milionów wyświetleń na YouTube! Do tej pory kariera Kizo zaowocowała 6 albumami długogrającymi, kilkudziesięcioma utworami nagranymi z tuzami polskiej sceny hip-hopowej, własną marką ubrań pod nazwą MY TO SUKCES, a nawet pojedynkami w Fame MMA. Teraz poznajemy go z zupełnie nieoczekiwanej strony. Na zaproszenie Universal Music Poland i marki Freiberger Polska Sp. z.o.o. Kizo udowadnia, że równie dobrze co na muzyce zna się także... na pizzy! Produkt będzie dostępny w sieci Żabka już od 25 maja 2022.

Kizo pizza - smaki

Marka Sukcesiliana to mrożona pizza, powstała z najwyższej jakości jakości składników. Produkt jest dostępny w dwóch wersjach - wegetariańskiej EXTRA CHEESE i mięsnej EXTRA MEAT BBQ. Wariant EXTRA CHEESE to prawdziwa gratka dla miłośników sera. Aromatyczny sos pomidorowy łączy się z aż pięcioma rodzajami sera - mozzarellą, goudą, edamskim, cheddarem i cheddarem red.

Kizo - koncerty Ostatni taniec 2022. Gdzie i kiedy gra raper? [DATY, MIASTA, BILETY]

Wersja mięsna Sukcesiliany pod nazwą EXTRA MEAT BBQ zawiera dwa rodzaje sera (mozzarella i edamski), szynkę, salami, kawałki pieczonego kurczaka i marynowane papryczki chilli. Bogactwo składników polane zostało sosem BBQ. Oba warianty pizzy Sukcesiliana należy upiec w piekarniku przed spożyciem. Sukcesiliana charakteryzuje się większą gramaturą w porównaniu do produktów oferowanych przez konkurencyjne marki.

Od zawsze szukając inspiracji patrzyłem na Zachód. Spożywka była naturalnym kierunkiem rozwoju mojego potencjału biznesowego. Zagraniczni raperzy od dawna rozwijają się na różnych polach i cieszę się, że mogę przecierać te szlaki w Polsce. Wybieram tylko produkty, które osobiście testuję i mimo, że sektor mrożonek jest mocno rozwinięty w naszym kraju, uważam, że wychodzimy na rynek ze świetnym produktem, który broni się jakością, a nie tylko moją ksywą

- komentuje Kizo. Autorska pizza rapera została również wzbogacona o wyjątkową oprawę graficzną pudełka, w które zapakowano produkt. Centralne miejsce zajmuje w niej rysunkowa postać Kizo, komiksowo wystylizowana na Ojca Sukcesu. Nienaganna włoska elegancja stroju Kizo nieco kontrastuje z charakterystycznymi ciemnymi okularami rapera oraz... czapką kucharską, budzącą oczywiste skojarzenia gastronomiczne. Oprawa graficzna pudełka zawiera także elementy związane z raperem i jego otoczeniem, które z pewnością wychwyci czujne oko fana, takie jak pies Kajtek czy luksusowy samochód.

- Współpraca z artystą i Universal Music przy tworzeniu pizzy Sukcesilliana była dla nas przeżyciem wyjątkowym, pełnym entuzjazmu, kreatywności i dobrej energii. Nieustannie poszukujemy pomysłów, które można wykorzystać, aby nieco na nowo wymyślić mrożoną pizzę i wzbudzić entuzjazm konsumentów - mówi Paweł Rytarowski, Dyrektor Generalny Freiberger Polska Sp. z o.o.

Raper Kizo, pizza Sukcesiliana, a nawet pies Kajtek pojawiają się również w spocie digitalowym, promującym produkt. Utrzymany w charakterystycznej dla rapera mrocznej stylistyce, 60-sekundowy spot ukazuje produkcję pizzy „Sukcesiliana” w tajemniczej lokalizacji pod okiem mistrzów kuchni. W dynamicznie zrealizowanym, nie stroniącym od humoru spocie Kizo osobiście dogląda procesu powstawania pizzy i dostarcza gotowy produkt do jednego ze sklepów sieci Żabka.