Mata spełnił marzenie... 7-letniej fanki! Wspólnie rapowali na jednej scenie

2022-09-21 14:50
Mata z fanką
Autor: TikTok/@tu_weraaww

To był zdecydowanie najbardziej uroczy moment całego koncertu Maty w Toruniu. Raper postanowił spełnić marzenie swojej 7-letniej fanki i zaprosił ją na scenę, by wspólnie z nim wykonała jeden z jego hitów. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wielki transparent, jaki Julka zabrała ze sobą.

Mata cieszy się popularnością wśród słuchaczy w każdym wieku. Raper właściwie z dnia na dzień stał się głosem swojego pokolenia i najpopularniejszym raperem w naszym kraju. Widać to w szczególności po jego koncertach, na które wejściówki wyprzedają się jak ciepłe bułeczki. Każde show Maty przyciąga dziesiątki tysięcy wielbicieli. Niektórzy z nich, jak siedmioletnia Julia, marzą o pojawieniu u boku idola na scenie. Posiadająca bilet na koncert w Toruniu dziewczynka przygotowała nawet specjalny transparent, za pośrednictwem którego poprosiła rapera o wspólne wykonanie kawałka Szafir. Mata postanowił przystać na propozycję siedmiolatki i zaprosił ją na scenę. Widok tysięcy osób zgromadzonych pod sceną w żaden sposób nie zawstydził Julki. Dziewczynka szybko pokazała, że scena to jej żywioł!

Mata zrobił psikusa swojej nauczycielce. "No i co, proszę pani, a nie mówiłem?"

Young Leosia - pierwszy wywiad o polskim rapie, płycie i fundacji z Matą

Mata wystąpił z 7-latką

To bez dwóch zdań najbardziej uroczy moment całej trasy Maty. Raper zaprosił na scenę 7-letnią Julkę, by wspólnie z nim wykonała pochodzący z płyty Młody Matczak hit Szafir. 

- Okej, to może być mocne. Zróbcie wielki hałas dla Julki - wykrzykiwał w stronę publiczności.

Dziewczynka wydawała się być mocno zachwycona możliwością wystąpienia u boku idola. Zobaczcie sami.

Sonda
Słuchasz Maty?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze