Mata z fanką

i

Autor: TikTok/@tu_weraaww

Mata spełnił marzenie... 7-letniej fanki! Wspólnie rapowali na jednej scenie

2022-09-21 14:50

To był zdecydowanie najbardziej uroczy moment całego koncertu Maty w Toruniu. Raper postanowił spełnić marzenie swojej 7-letniej fanki i zaprosił ją na scenę, by wspólnie z nim wykonała jeden z jego hitów. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wielki transparent, jaki Julka zabrała ze sobą.

Mata cieszy się popularnością wśród słuchaczy w każdym wieku. Raper właściwie z dnia na dzień stał się głosem swojego pokolenia i najpopularniejszym raperem w naszym kraju. Widać to w szczególności po jego koncertach, na które wejściówki wyprzedają się jak ciepłe bułeczki. Każde show Maty przyciąga dziesiątki tysięcy wielbicieli. Niektórzy z nich, jak siedmioletnia Julia, marzą o pojawieniu u boku idola na scenie. Posiadająca bilet na koncert w Toruniu dziewczynka przygotowała nawet specjalny transparent, za pośrednictwem którego poprosiła rapera o wspólne wykonanie kawałka Szafir. Mata postanowił przystać na propozycję siedmiolatki i zaprosił ją na scenę. Widok tysięcy osób zgromadzonych pod sceną w żaden sposób nie zawstydził Julki. Dziewczynka szybko pokazała, że scena to jej żywioł!

Mata zrobił psikusa swojej nauczycielce. "No i co, proszę pani, a nie mówiłem?"

Young Leosia - pierwszy wywiad o polskim rapie, płycie i fundacji z Matą

Mata wystąpił z 7-latką

To bez dwóch zdań najbardziej uroczy moment całej trasy Maty. Raper zaprosił na scenę 7-letnią Julkę, by wspólnie z nim wykonała pochodzący z płyty Młody Matczak hit Szafir. 

- Okej, to może być mocne. Zróbcie wielki hałas dla Julki - wykrzykiwał w stronę publiczności.

Dziewczynka wydawała się być mocno zachwycona możliwością wystąpienia u boku idola. Zobaczcie sami.

Sonda
Słuchasz Maty?