Mata skupiony tańczył na studniówce. Archiwalne nagranie robi furorę!

i

Autor: screen z filmu na TikToku: https://www.tiktok.com/@33milena.matafp/video/7087639270550146310 Mata skupiony tańczył na studniówce. Archiwalne nagranie robi furorę!

Mata skupiony tańczył na studniówce. Archiwalne nagranie robi furorę!

2022-05-26 14:14

Uśmiech, zadowolenie, ale jednocześnie skupienie - Mata tańczący Poloneza robi furorę. W sieci pojawiło się nagranie wideo, które pochodzi ze studniówki popularnego rapera. Filmik w krótkim czasie zyskał na popularności i rozniósł się na szeroką skalę. Jak wyglądał bal maturalny Michała Matczaka? Przekonajcie się oglądając już teraz.

Mata zaśpiewał utwór 100 dni do matury, a później... poszedł na studniówkę! Jeden z najpopularniejszych obecnie raperów w Polsce wyglądał na bardzo skupionego tańcząc Poloneza, czyli polski taniec narodowy. Skąd to wiemy? Pod koniec maja 2022 ogromną popularność zyskał filmik, na którym artysta bawił się na swojej zabawie maturalnej. Nagranie w krótkim czasie zebrało blisko milion wyświetleń i ponad 80 tysięcy polubień w popularnej platformie z nutką w logo. Oryginalnie jednak, jak twierdzą komentujący, wideo ma pochodzić z Instagrama mamy Michała Matczaka. Internauci skupili się głównie na dziewczynie, z którą szedł w parze raper. Żartują, że "ona jeszcze nie wiedziała" i ogólnie wyrazili zazdrość, że szła z takim chłopakiem na studniówce.

Mata ujawnił nową piosenkę w nietypowy sposób! Fani już dokonali oceny

Young Leosia - pierwszy wywiad o polskim rapie, płycie i fundacji z Matą

Mata tańczy na studniówce - WIDEO

Studniówka Maty owiana była wielką tajemnicą. Nikt nie ujawnił informacji, gdzie i kiedy się odbędzie. Wiadomo było, że gdy tylko takie szczegóły pojawią się w sieci, to momentalnie pod salą pojawią się paparazzi i dziennikarze. Mimo to internauci, którzy śledzili karierę Michała Matczaka zanim był mega znany, zapisywali na dyskach wszystko, co związane z ulubionym artystą. Teraz, jeden z takich filmików pojawił się w sieci. Zobaczcie, filmik ze studniówki już teraz. 

Mata - koncerty 2022 

Po sukcesie zeszłorocznego koncertu na Lotnisku Bemowo, na którym zgromadził ponad 40 000 osób, Mata rusza w letnią trasę po Polsce. MATA TOUR to dziesięć plenerowych koncertów, a pierwszy z nich odbędzie się już 14 lipca we Wrocławiu - rodzinnym mieście artysty.

  • 14.07 Wrocław
  • 23.07 Kraków
  • 30.07 Kołobrzeg
  • 07.08 Gdańsk
  • 03.09 Lublin
  • 10.09 Rzeszów
  • 16.09 Toruń
  • 22.09 Białystok
  • 01.10 Łódź
  • 07.10 Poznań

Sami sprawdźcie, jak "Młody Matczak" rozkwita na nowo i na żywo przekonajcie się, co w tym roku przygotował dla nas Mata. Bilety są już dostępne online na stronie 33mata.pl oraz stacjonarnie w salonach Empik w całej Polsce!