Mata rapuje o Gorącej 20 Radia ESKA! Piosenka Kiss cam (podryw roku) HITEM?!

i

Autor: screen z teledysku na YouTube: Mata - Kiss cam (podryw roku) / SBM LABEL Mata rapuje o Gorącej 20 Radia ESKA! Piosenka Kiss cam (podryw roku) HITEM?!

Mata rapuje o Gorącej 20 Radia ESKA! Piosenka Kiss cam (podryw roku) HITEM?!

2021-06-21 15:43

Kiss cam (podryw roku) - to tytuł nowej piosenki, pod którą podpisuję się Mata. Jeden z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia za sprawą swojego utworu wyznaje ukochanej miłość, a przy tym wszystkim wspomina kultową listę hitów Radia ESKA, Gorącą 20. Przekonajcie się sami i posłuchajcie utworu, a także zobaczcie teledysk premierowo już teraz!

Mata niespełna trzy miesiące po premierze hitowej Patoreakcji zaprezentował słuchaczom nowy utwór. W dniu premiery piosenki Kiss Cam (podryw roku) wystartowała przedsprzedaż drugiego studyjnego albumu rapera. Krążek zatytułowany Młody Matczak pojawi się 21 września, a zamówić go można na stronie 33mata.pl. W tym samym miejscu dostępna jest ostatnia pula biletów na jedyny koncert promujący album w Polsce.

Mata rapuje o Gorącej 20 Radia ESKA - piosenka

Mata za sprawą piosenki Kiss Cam (podryw roku) przyznał się, że jest zakochany. Wśród licznych słów, którymi wyraża miłość, znalazł się wers dotyczący kultowej listy hitów Radia ESKA, czyli Gorącej 20.

Gorąca 20 Radia ESKA - głosuj i wygrywaj najlepsze płyty!

Piosenka Kiss Cam (podryw roku) premierowo na antenie Radia ESKA już 21 czerwca po godzinie 19:00. Włączcie Radio ESKA online i nie przegapcie.

(...)

Kocham cię mała, skradłaś moje serce

I pewnie się zastanawiasz, czemu nie mówiłem wcześniej

Jak to przesłuchałaś, w ESKI w Gorącej 20

To już wiesz, że się nie oprzesz aż tak Gorącej Dwudziestce jak ja

(...)

Ulubione piosenki polskich piłkarzy. Tego słucha Milik, Krychowiak i Lewandowski!

Mata - piosenka Kiss Cam (podryw roku)

Słuchacze Maty do tej pory nie mieli okazji poznać go z tej strony. Nowy singiel rapera to klasyczny lovesong oparty na gitarowym brzmieniu, z towarzyszącym mu fabularnym teledyskiem opowiadającym miłosną historię rodem z Pięknej i Bestii. Oprócz Maty wystąpił w nim Michał Milowicz - aktor znany m.in. z występu w filmie Chłopaki nie płaczą - a jedną z głównych ról zagrała DJ-ka i raperka Young Leosia. Wiele wskazuje na to, że możemy mieć do czynienia z potencjalnym hitem tego lata.

Utwór Kiss cam (podryw roku) promuje drugie wydawnictwo Maty zatytułowane Młody Matczak, który pojawi się 21 września, ale już teraz można zamówić go w przedsprzedaży na stronie artysty. Autorką zdjęcia okładkowego nowej płyty reprezentanta SBM Label jest czołowa polska fotografka Zuza Krajewska, a za projekt graficzny odpowiada Mateusz Machalski.

Mata - koncert na lotnisku 2021

Dla wszystkich stęsknionych za koncertami mamy dobrą wiadomość. Wszystkie premierowe kawałki z albumu Młody Matczak będzie można usłyszeć w tym roku na żywo wyłącznie podczas jedynego koncertu w Polsce. Wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 2 października na warszawskim lotnisku Bemowo. W sprzedaży dostępna jest ostatnia, piąta pula biletów w cenie 149 złotych. Zarówno bilety jak i album, który pojawi się 21 września, można kupić na stronie 33mata.pl.

Utwór Kiss cam (podryw roku) trafi do propozycji Rap 20 Radia ESKA już 21 czerwca 2021.