Mata

i

Autor: AKPA Michał Matczak jako pierwszy mężczyzna na okładce polskiego Vogue'a

Mata przechodzi miłosne rozczarowanie. Złamane serce i łzy to nie wszystko

2022-11-18 14:40

Młody Matczak kolejny raz zaskoczył swoich fanów. Raper zdecydował się wypuścić niezapowiadane wcześniej kawałki. Do tego w całkowicie innym klimacie, niż dotychczas. Mata zrywa ze swoim wizerunkiem?

Mata ma złamane serce. Młody Matczak otworzył się przed swoimi fanami i powiedział wprost o swoich uczuciach. Raper nie ukrywa tego, że przyszło mu się mierzyć z rozczarowaniem miłosnym i konsekwencjami swoich wyborów. 22-latek, przez wielu określany głosem młodego pokolenia, pokazał swoją nieco bardziej liryczną stronę i podzielił się z fanami swoimi ciężkimi przeżyciami. Wiele osób sugeruje, że raper, albo chce zerwać ze swoim dotychczasowym wizerunkiem, albo jest naprawdę zraniony jako terapię wybrał przelanie swoich uczuć i emocji na papier. Najnowsze utwory Maty nie są dostępne dla każdego. Nowych kawałków nie znajdziecie na YouTube! Osobiste kawałki można odsłuchać jedynie na Spotify.

Mata stawia na sport i piłkę nożną. Co z jego karierą muzyczną?

ESKA XD #034 - MUZYKA DO TRENINGU, ROLNIK SZUKA ŻONY, MATA, DROGI ŚMIERCI

Mata - złamane serce

Mata wypuścił dwa nowe kawałki. W nocy z 17 na 18 listopada raper, całkowicie niespodziewanie, wrzucił do sieci dwa nowe numery. Młody Matczak, tym razem, zrezygnował ze swojego zbuntowanego wizerunku i pokazał się od strony odrobinę bardziej lirycznej. Nowe kawałki nie zostały zatytułowane w tradycyjny sposób. Młody Matczak nazwał je emotkami przekreślonego serca i smutnej buźki ("</3" i ":("). W swoich tekstach wprost mówi o tym, że ciężko mu się pozbierać po ostatnich doświadczeniach. W numerze </3 wprost nawija o swoim złamanym sercu na pół i o tym, że chce się zakochać znów. 

Mata zrobił psikusa swojej nauczycielce. "No i co, proszę pani, a nie mówiłem?"