Mata - piłka nożna

i

Autor: screen z instagrama/lkstajfun__

Mata stawia na sport i piłkę nożną. Co z jego karierą muzyczną?

2022-09-26 11:53

Mata podpisał kontrakt z LKS Tajfun Ostrów Lubelski. Młody Matczak postanowił rozwijać swoją karierę również na boisku. Pierwszy mecz ma już za sobą. Co z jego karierą muzyczną? Czy zobaczymy go na scenie? A może raper zamierza połączyć swoje dwie pasje? Okazuje się, że robi to od dawna!

Mata, topowy raper i idol dziesiątek tysięcy młodych ludzi, to nie tylko muzyk, ale również prawdziwy fan sportu. Nie każdy wiedział, że muzyka to nie jedyne zamiłowanie Matczaka. Raper jest fanem piłki nożnej, która jest ważną częścią jego życia i z której czerpie inspiracje. W jednym z najpopularniejszych kawałków, czyli 100 dni do matury, wspomina nawet o tym, że reprezentował swoją szkołę w zawodach, co możemy wywnioskować z wersu "Pozdro stara gwardio i koledzy z Estadio, kolana na tartanach, rap to też sport, dzisiaj zedrę gardło", w którym Młody Matczak pozdrawia swoich kumpli z boiska. Z kolei w Żółtych Flamastrach otwarcie przyznaje, że jest fanem Messiego "Kiedyś nie byłem tak durny, miałem i kredki i piórnik/Miałem plan lekcji z Lionelem Messim". Mata był również związany z amatorskimi drużynami: FC Pędzące Jaguary oraz Garda Warszawa. Nie zapominajmy również o kawałku Patoreakcja, w którym Mata śle ukłony w stronę Przemysława Rudzkiego - dziennikarza sportowego oraz Tomasz Ćwiąkały, kolegi z anteny Canal+Sport. Możemy to usłyszeć w wersie "Dzielę Polskę na pół jak zabór pruski, mówi o mnie Kuba Wojewódzki Pomorze, Śląsk, wojewoda łódzki, Dziennikarz Rudzki i Tomasz Ćwiąkała". Nic więc dziwnego, że postanowił rozwijać swoją karierę również na boisku.

Mata rapuje o Gorącej 20 Radia ESKA! Piosenka Kiss cam (podryw roku) HITEM?!

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Mata - piłka nożna

Mata wstąpił w szeregi LKS Tajfun Ostrów Lubelski. Raper został honorowym zawodnikiem klubu, a debiut ma już za sobą! Mecz LKS Tajfun Ostrów Lubelski vs KS Ciecierzyn zakończył się wynikiem 3:1. Młody Matczak wszedł na boisko w 81 minucie gry, a już 3 minuty później zdobył pierwszą bramkę. LKS Tajfun Ostrów Lubelski zdradził, ze ten gol zdecydowanie przeszedł do historii całego klubu.

Mata zrobił psikusa swojej nauczycielce. "No i co, proszę pani, a nie mówiłem?"

To najszybciej strzelony gol przez debiutanta w historii naszego klubu!