MasterChef 2018 - czy i kiedy będzie 7 edycja?

i

Autor: fot./facebook.com/MasterChefTvn/ MasterChef

MasterChef 2018 - czy i kiedy będzie 7 edycja?

2017-12-11 14:00

Czy i kiedy będzie 7 edycja najpopularniejszego kulinarnego show w Polsce? Na ESKA.pl piszemy o MasterChef 2018.

MasterChef 2018 - czy i kiedy będzie 7 edycja? Takie pytanie na pewno zadają sobie widzowie najpopularniejszego kulinarnego show w naszym kraju. Właśnie zakończył się 6 sezon MasterChef. Zwyciężył w nim Mateusz Zielonka, który w finale programu zachwycił przygotowanymi przez siebie potrawami. Zdolny kucharz zacznie teraz gotować w najlepszych restauracjach, a widzowie czekać będą na emocje związane z kolejną edycją.

Mateusz Zielonka - MasterChef, książka, Instagram, wiek

Autor: brak danych

Mateusz Zielonka - kim jest nowy MasterChef? Co wiemy o jego książce i czy prowadzi swoje konto w serwisie Instagram? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej!

Kiedy premiera MasterChef 2018?

Oficjalne informacje o tym, czy zobaczymy kolejną edycje jeszcze nie zostały podane przez telewizję TVN. Można jednak przypuszczać, że stacja będzie chciała kontynuować cieszące się wielką popularnością show. A kiedy będzie MasterChef 7? Castingi do 6 edycji rozpoczęły się w marcu 2017 roku, więc wiele osób spodziewa się, że podobnie będzie w 2018. Informacje o zmaganiach kucharzy w MasterChef zostaną prawdopodobnie podane w pierwszych miesiącach nowego roku. Tymczasem obejrzyjmy zdjęcia z finału 6 sezonu i przypomnijmy sobie te emocje.

Magda Gessler niedysponowana w samolocie - wyjechała na wózku inwalidzkim

Autor: brak danych

Co się stało z Magdą Gessler? Restauratorka musiała skorzystać z wózka inwalidzkiego na lotnisku. Szczegóły poznacie na ESKA.pl.