MasterChef 2018 - czy i kiedy będzie 7 edycja?

i

Autor: fot./facebook.com/MasterChefTvn/ MasterChef

MasterChef 2018 - czy i kiedy będzie 7 edycja?

2017-12-11 14:00

Czy i kiedy będzie 7 edycja najpopularniejszego kulinarnego show w Polsce? Na ESKA.pl piszemy o MasterChef 2018.

MasterChef 2018 - czy i kiedy będzie 7 edycja? Takie pytanie na pewno zadają sobie widzowie najpopularniejszego kulinarnego show w naszym kraju. Właśnie zakończył się 6 sezon MasterChef. Zwyciężył w nim Mateusz Zielonka, który w finale programu zachwycił przygotowanymi przez siebie potrawami. Zdolny kucharz zacznie teraz gotować w najlepszych restauracjach, a widzowie czekać będą na emocje związane z kolejną edycją.

Mateusz Zielonka - MasterChef, książka, Instagram, wiek

Autor: brak danych

Mateusz Zielonka - kim jest nowy MasterChef? Co wiemy o jego książce i czy prowadzi swoje konto w serwisie Instagram? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej!

Kiedy premiera MasterChef 2018?

Oficjalne informacje o tym, czy zobaczymy kolejną edycje jeszcze nie zostały podane przez telewizję TVN. Można jednak przypuszczać, że stacja będzie chciała kontynuować cieszące się wielką popularnością show. A kiedy będzie MasterChef 7? Castingi do 6 edycji rozpoczęły się w marcu 2017 roku, więc wiele osób spodziewa się, że podobnie będzie w 2018. Informacje o zmaganiach kucharzy w MasterChef zostaną prawdopodobnie podane w pierwszych miesiącach nowego roku. Tymczasem obejrzyjmy zdjęcia z finału 6 sezonu i przypomnijmy sobie te emocje.

Magda Gessler niedysponowana w samolocie - wyjechała na wózku inwalidzkim

Autor: brak danych

Co się stało z Magdą Gessler? Restauratorka musiała skorzystać z wózka inwalidzkiego na lotnisku. Szczegóły poznacie na ESKA.pl.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE