Mass Effect: Andromeda - piosenka z gry. Co to za utwór?

2017-03-28 16:35
Mass Effect Andromeda - piosenka z gry. Co to za utwór?
Autor: fot. YouTube.com/Mass Effect screen z filmu na YouTube MASS EFFECT™: ANDROMEDA – Oficjalny zwiastun premierowy

Mass Effect: Andromeda jest czwartą częścią popularnej gry. W zwiastunie tego tytułu usłyszycie znany utwór! Co to za piosenka? Kto ją wykonuje? Przekonajcie się na ESKA.pl

Mass Effect: Andromeda - piosenka z gry może budzić zainteresowanie wśród graczy. Utwór usłyszycie w reklamie tego tytułu w telewizji czy w internecie. O jaki numer chodzi? W czwartej części cyklu Mass Effect pojawia się piosenka pt. Human, za którą oryginalnie odpowiada Rag'n'Bone Man! Co ciekawe w spocie wykorzystano zupełnie inną wersję kawałka od tej, którą znacie z radia. Stworzył ją zespół Rudimental!

Mass Effect Andromeda - piosenka z gry

Piosenka z gry Mass Effect: Andromeda, to jak już wiecie hit Human. Rag'n'Bone Man niedługo po wydaniu tego singla stał się międzynarodową gwiazdą! Z utworem dotarł na szczyty wielu list przebojów w Europie. O popularności niech świadczą wyświetlenia teledysku na YouTube - pod koniec marca 2017 - aż 206 milionów wyświetleń. W tym samym czasie spot reklamowy Mass Effect ze zremiksowaną wersją Human miał blisko 3 miliony. 

 

 

Wracam do domu - TEKST piosenki z reklamy HGTV

Autor: brak danych

Wracam do domu - piosenka z reklamy HGTV w ostatnim czasie, to jeden z największych hitów w polskim internecie. W pierwszej kolejności utwór wychwyciły osoby, które nie przełączają danej stacji podczas reklam.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze