Marzena Ryt - zachwyciła w The Voice of Poland, teraz walczy o Eurowizję. Co o niej wiemy?

2020-02-16 14:48 MK
Marzena Ryt
Autor: YouTube/Marzena Ryt

W preselekcjach do Eurowizji 2020, które odbywają się w programie Szansa na Sukces, widzowie mogli już zobaczyć wiele twarzy znanych im z The Voice of Poland. W trzecim odcinku, który poświęcony będzie twórczości The Beatles, na scenie zaprezentuje się Marzena Ryt. Czy to właśnie ona będzie reprezentować nasz kraj w konkursie? Więcej na ESKA.pl.

Marzena Ryt w The Voice of Poland uważana była za jedną z faworytek. Podczas Przesłuchań w ciemno, przyszła podopieczna Michała Szpaka zachwyciła wszystkich jurorów swoją niezwykle unikatową barwą głosu. Wokalistka zdecydowała się na wykonanie piosenki z repertuaru Marka Ronsona i Miley Cyrus, czyli Nothing Breaks Like a Heart. Mimo że Marzena odpadła w Nokautach, została doceniona na arenie międzynarodowej. Jej wykonanie zostało uznane za jedno z najlepszych w październiku 2019 roku przez twórców kanału The Voice Global.

Po przygodzie w The Voice of Poland, Marzena Ryt postanowiła sprawdzić się w programie Szansa na Sukces, gdzie nagrodą główną jest udział w Konkursie Piosenki Eurowizji odbywającym się w tym roku w Rotterdamie. W szranki ze sobą stanie łącznie dwudziestu jeden wokalistek i wokalistów. W każdym z trzech odcinków, po siedmiu uczestników zaprezentuje wylosowane przez prowadzącego piosenki, odpowiadające tematowi przewodniemu odcinka. Marzena Ryt będzie gwiazdą trzeciego odcinka, którego bohaterami będą członkowie legendarnego zespołu The Beatles.

Marzena Ryt na Eurowizji 2020?

Marzena Ryt z pewnością ma spore szanse na to, by zajść w programie bardzo daleko. W końcu talentem wokalistki zachwycili się Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak oraz Tomson i Baron, a także widzowie z zagranicy. 22-letnia wokalistka oczarowała również internautów za sprawą swoich coverów, które umieszcza w sieci.

Najnowsze