Marysia Stachera polską reprezentantką na Eurowizji Junior? Jej brat był gwiazdą The Voice!

2021-09-26 14:47
Marysia Stachera
Autor: YouTube/Grzegorz Stachera

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami. Polski reprezentant ponownie zostanie wyłoniony w programie Szansa na sukces. Do wielkiego finału awansowała nastoletnia Marysia Stachera. Nie wszyscy wiedzą o tym, że dziewczynka pochodzi z bardzo muzykalnej rodziny. Jej młodszy brat był gwiazdą trzeciej edycji The Voice Kids.

Eurowizja Junior 2021 - polski reprezentant zostanie ujawniony już niebawem! Zgodnie z zapowiedziami w niedzielę 5 września wystartowała specjalna edycja programu Szansa na sukces, w którym uczestnicy walczą o możliwość reprezentowania naszego kraju w tym odbywającym się co roku konkursie. Zasady są dokładnie takie same, jak w roku ubiegłym i dwa lata temu. W każdym z trzech odcinków Szansy na sukces. Eurowizja Junior 2021 wyłoniony zostanie jeden finalista. Wszyscy zwycięzcy poszczególnych odcinków zmierzą się później w wielkim finale, prezentując utwory, z którymi będą startować w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Zwyciężczynią pierwszego odcinka okazała się Marysia Stachera. Nastolatka brawurowo wykonała hit Arcade z repertuaru Duncana Laurence'a i zapewniła sobie miejsce w wielkim finale. Nie każdy wie o tym, że grająca na wiolonczeli dziewczynka nie jest jedyną uzdolnioną wokalnie osobą w rodzinie. Jej młodszy brat był jedną z gwiazd ostatniej edycji The Voice Kids!

Marysia Stachera na Eurowizji Junior?

Zanim polska publiczność poznała uzdolnioną Marysię, miała okazję zapoznać się z talentem jej brata. Grześ Stachera był jednym z uczestników trzeciej edycji The Voice Kids. Ubrany w garnitur chłopiec zachwycił jurorów, wykonując utwór Pamięć. W jego stronę odwrócili się wszyscy trenerzy! Grześ zdecydował, że chce dołączyć do drużyny Cleo. Za kulisami młodemu wokaliście kibicowała wyraźnie wzruszona tym momentem siostra Marysia.

The Voice Kids - finaliści czwartej edycji programu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze