Mary J. Blige - piosenka Thick Of It. Kawałek o bólu i cierpieniu artystki

2016-10-10 18:02
Mary J. Blige - piosenka Thick Of It. Kawałek o bólu i cierpieniu artystki
Autor: fot. mat. prasowe Mary J. Blige - piosenka Thick Of It

Mary J. Blige powraca w dobrym stylu! Piosenka Thick Of It już w dniu premiery cieszy się dużą popularnością. O czym jest utwór? Dowiecie się oczywiście na ESKA.pl!

Mary J. Blige - piosenka Thick Of It już w sieci! Niezwykle szczery, przejmujący utwór został napisany wspólnie z Jazmine Sullivan. Mary w wywiadzie powiedziała: - Piosenka jest bardzo osobista i wyrzucenie tego z siebie było bolesne. Nie mam zamiaru jednak się powstrzymywać, taka jestem i nie ma sensu tego nagle zmieniać. Muzyka zawsze mnie ratowała, niezależnie ot tego, co się w moim życiu akurat działo. - dodała.

Mary J. Blige - piosenka Thick Of It

Singiel pt. Thick of It zapowiada kolejny album ikony R&B; - Strength Of A Woman, który ukaże się jeszcze w tym roku! Utwór jest dostępny jest pod adresem: https://umusicpl.lnk.to/lx5kh

Mary J. Blige ma na swoim koncie ponad 50 milionów sprzedanych płyt i 25 milionów sprzedanych singli. Ponadto artystka zdobyła 9 statuetek GRAMMY®, a magazyn „Billboard” okrzyknął ją mianem „najważniejszej artystki R&B; ostatnich 25 lat”.

(mat. prasowe)

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze