Martyna Zygadło z The Voice of Poland śpiewa hit Krystiana Ochmana. Internauci oczarowani

Martyna Zygadło
Autor: YouTube/AllDęte Studio

Znana z jedenastej edycji programu The Voice of Poland Martyna Zygadło zdecydowała się na nagranie zaskakującego coveru. Podopieczna Urszuli Dudziak wzięła na warsztat debiutancki singiel zwycięzcy muzycznego show Krystiana Ochmana. Internauci nie kryją swojego zachwytu akustyczną wersją cieszącej się popularnością piosenki.

Martyna Zygadło i Krystian Ochman dali się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w jedenastej edycji The Voice of Poland. Widzowie zdecydowali, że to właśnie podopieczny Michała Szpaka najbardziej zasłużył na zwycięstwo, a tym samym możliwość wylansowania swojego debiutanckiego singla. Piosenka Światłocienie spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem fanów Krystiana, tak samo jak nakręcony do niej teledysk, który wygenerował już blisko dwa miliony odsłon w sieci. Na YouTubie nietrudno też znaleźć covery utworu. Na nagranie jednego z nich zdecydowała się Martyna Zygadło - podopieczna Urszuli Dudziak, która dotarła do półfinału The Voice of Poland.

Martyna Zygadło była jedną z faworytek telewidzów. Gdy po odpadnięciu w Nokautach wróciła do programu, zajmując miejsce Michała Matuszewskiego, u którego zdiagnozowano koronawirusa, fani The Voice of Poland nie kryli swojej radości takim obrotem spraw. Wokalistka odpadła z show tuż przed wielkim finałem. Jeśli zastanawialiście się, co u niej, to niedawno w serwisach muzycznych pojawiła się studyjna wersja debiutanckiego singla Martyny, a na YouTubie jej interpretacja hitu Światłocienie.

Krystian Ochman na Eurowizji 2021? Solowo nie, ale chętnie z Alicją Szemplińską!

Martyna Zygadło śpiewa Światłocienie Krystiana Ochmana

Martyna Zygadło to kolejna uczestniczka ostatniej edycji programu The Voice of Poland, która wzięła na warsztat debiutancki singiel jego zwycięzcy Krystiana Ochmana. Wcześniej swoją interpretację utworu przedstawił Adam Kalinowski. Podopieczna Urszuli Dudziak zaprezentowała kawałek Światłocienie w zupełnie nowej, akustycznej odsłonie. Internauci są nią zachwyceni. Posłuchajcie, jak piosenka brzmi w wykonaniu półfinalistki show.

Najnowsze