Martirenti o Fame MMA! Youtuberka umieściła w sieci filmik o sportowej gali

2020-09-30 15:52 Patrycja Obarowska
Martirenti
Autor: Screen z YT: WALKA Z LINKI NA FAME MMA / Marta Rentel

Marta Rentel znana w sieci, jako Martirenti opublikowała na swoim kanale na YouTube film o Fame MMA 7, w którym wzięła udział i powalczyła z Martą Linkiewicz! Youtuberka przegrała walkę i podzieliła się z widzami swoimi sportowymi przemyśleniami. Jak wyglądało Fame MMA 7 oczami Martirenti? Zobaczcie sami na ESKA.pl!

Marta Rentel wspomina Fame MMA 7, które odbyło się w sobotę, 5 września 2020 roku! Youtuberka zamieściła na swoim kanale w serwisie YouTube krótki filmik o sportowej gali, w którym opowiada o swoim udziale w imprezie, przemyśleniach i nabytych doświadczeniach podczas Fame MMA 7! Jak wiemy, Marta Rentel choć sportowym trybem życia interesuje się na co dzień, w tego typu rozgrywkach miała swój debiut. W oktagonie zawalczyła ze znaną już w tych kręgach Martą Linkiewicz, z którą ostatecznie przegrała. Mimo wszystko influencerka potrafi przegrywać i gratuluje wygranej swojej rywalce w najnowszym filmie. Udział Marty Rentel w Fame MMA 7 przedstawiony z jej perspektywy bardzo przypadł widzom do gustu, ponieważ dzień od publikacji zebrał kilkanaście tysięcy wyświetleń oraz kilkadziesiąt komentarzy. Czy Martirenti zakończy karierę w oktagonie po swoim debiucie, a może zobaczymy ją jeszcze kiedyś na Fame MMA? Odpowiedź na te pytanie czeka na was poniżej!

Martirenti o Fame MMA 7

Martirenti nagrała filmik o Fame MMA 7! Czy weźmie udział w imprezie ponownie, pomimo przegranej w 7 edycji? - Wracam teraz na treningi i nie wiem jeszcze, która to będzie edycja Fame MMA, ale na pewno jeszcze mnie zobaczycie, bo nie pokazałam wszystkiego, co bym chciała, a jeszcze wiele się muszę nauczyć no i chcę to robić. - zdradziła Martirenti na swoim profilu na YouTube.

Najnowsze