Martin Solveig w wakacyjnym hicie z gwiazdą ESKA Music Awards 2017 VIDEO

i

Autor: mat.prasowe Martin Solveig w wakacyjnym hicie z gwiazdą ESKA Music Awards 2017 VIDEO

Martin Solveig i gwiazda ESKA Music Awards 2017 w wakacyjnym hicie VIDEO

2017-07-14 18:33

Martin Solveig prezentuje wakacyjny singiel All Stars z gwiazdą tegorocznej ESKA Music Awards! Posłuchaj i obejrzyj klip francuskiego producenta z ALMĄ.

Oszałamiający popis umiejętności charyzmatycznego DJa i producenta z Francji, imponujący wokal ALMY, wpadająca w ucho melodia, rezonujące basy i mosiężne fanfary to sprawdzony muzyczny przepis na dobry humor i wakacyjny hit. „All Stars” to godny następca przeboju „Places” z udziałem norweskiej wokalistki Iny Wroldsen. Singiel otrzymał status złota w Wielkiej Brytanii i zanotował ponad 65 milionów streamów. Kawałek odniósł również sukces digitalowy – Top 10 brytyjskiego notowania iTunes, to tylko jedno z wielu osiągnięć. Martin ma na swoim koncie również platynowy singiel. Jest nim wydany w 2015 roku przebój „Intoxicated”.

Martin Solveig i ALMA

Gościem wakacyjnego singla jest ALMA - gwiazda ESKA Music Awards 2017. 21 – letniej artystce pop (obecnie pracującej z takimi artystami jak MNEK, Rudimental, Charlie XCX, Sub Focus i 2 Inch Punch) nie można zarzucić konformizmu: z jej długimi, neonowymi włosami, punkowym charakterem i podejściem  ‘zeros fucks’ jest bynajmniej stereotypową księżniczką pop.Wyróżniona dwiema statuetkami EMMAs (fiński odpowiednik GRAMMY) ALMA spotkała się ze słowami uznania od najlepszych, zaczynając od Annie Mac i MistaJam przez magazyny Interview, The Line Of Best Fit oraz i-D a kończąc na samym Eltonie Johnie. Posłuchajcie All Stars!

Niedawno Solveig z typowym dla siebie rozmachem rozpoczął wakacyjną rezydencję na Ibizie. Letnie występy DJa uświetniają topowi reprezentanci sceny house. W nadchodzących miesiącach obok Martina wystąpią również Armand Van Helden, Mark Ronson, Disciples a także Jax Jones. Tegoroczny line-up „My House” to prawdziwa mieszanka wybuchowa. Eklektyczna i ekscytująca lista gości uczyni imprezę najbardziej pożądaną atrakcją Białej Wyspy. Dzięki oryginalnemu brzmieniu i wpadającym w ucho kawałkom Solveig kontunuuje dominację na scenie muzyki dance. Najnowsza propozycja „All Stars” z pewnością dodatkowo umocni pozycję DJa i na stałe zagości na imprezowych playlistach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE