Martin Lange pokazał wszystkie kontrasty na debiutanckim albumie

2022-05-14 15:42
Martin Lange pokazał wszystkie kontrasty na debiutanckim albumie
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Martin Lange pokazał wszystkie kontrasty na debiutanckim albumie

Kontrasty - to tytuł debiutanckiej płyty, pod którą podpisuje się Martin Lange. Duet producencki mocnym uderzeniem wkroczył na rynek muzyczny. Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Nowości Muzyczne 2022: Długo zapowiadany i wyczekiwany debiutancki album cenionego duetu producenckiego nareszcie jest! Martin Lange to, jak sami o sobie mówią, duet muzyczno-liryczny, który po latach pracy producenckiej dla wielu polskich artystów, wreszcie zdecydował się wyjść z cienia. Marcin Makowiec i Michał Lange tworzyli m.in. z Rosalie, Kasią Lins czy Michałem Szpakiem, teraz pokazują, co im prywatnie w duszach gra.

Płyta Kontrasty to zbiór piosenek napisanych na przestrzeni ostatnich dwóch lat. To nasza wrażliwość w różnych barwach, często kontrastowych. Z jednej strony chcieliśmy tą płytą pokazać nasz minimalizm w formach typowo balladowych, z drugiej chcieliśmy pokazać drugą, bardziej rockową twarz.

– opowiadają artyści. Na płycie znalazło się 14 utworów – część z nich jak Oddychaj czy Kłamiesz, są już doskonale znane słuchaczom, ale na płycie znajdziemy też kilka zupełnie świeżych, świetnych kawałków.

Najlepsze hity na maj 2022 - te piosenki umilą wiosnę!

- Kontrasty powstawały w sposób niewymuszony i całkowicie spontaniczny. Wydaje nam się, że podświadomie dążyliśmy trochę do oczyszczenia się z pewnych emocji, przeżyć, które gdzieś w nas tkwiły i czekały, by zostać obnażone i opisane w najlepszy sposób, jaki potrafimy, czyli za pomocą piosenek 

- opowiadają Martin Lange. Płytę promuje klip do piosenki To koniec, który z premedytacją został wybrany na zakończenie pewnego etapu od stworzenia formacji Martin Lange, do wydania na świat tego, czym naprawdę muzycznie się stał. Na płycie znajdziemy zarówno bardzo dynamiczne kawałki, jak chociażby właśnie „To koniec” ale i całkiem melancholijne i spokojne, jak pporuszająca ballada Pod nosem. Wszystko to jednak łączy się w swoistą całość pod szyldem wrażliwości artystycznej Martin Lange.

Takie są właśnie Kontrasty - mówi Michał. - Szukaliśmy słowa, które połączy wszystkie te skrajne emocje, nasze osobowości, gatunki muzyczne, które w nas grają. I znaleźliśmy właśnie to idealne - Kontrasty.

Panowie zapowiadają, że w przyszłym roku usiądą do zupełnie nowego materiału, a w tym skupią się wreszcie na graniu koncertów. Martina Lange będzie można zobaczyć na letnich festiwalach muzycznych w całej Polsce, a na jesień szykują trasę koncertową promującą album. Słuchaj albumu KONTRASTY w streamie https://martinlange.lnk.to/Kontrasty.

Martin Lange - koncerty 2022

Martin Lange ruszają w trasę promującą debiutancki krążek ! Już tej jesieni usłyszycie ich na żywo podczas trasy Kontrasty Tour. Zespół odwiedzi największe miasta w kraju gdzie zagrają swoją płytę w nowych aranżacjach. To nasza pierwsza trasa ! Nie możemy się doczekać kontaktu z publicznością i już teraz zapewniamy - zapamiętacie nasze spotkania na długo - mówi duet Martin Lange. Tego lata spodziewajcie się ich na festiwalowych scenach m.in. Męskie Granie, Enea Edison Festival. Więcej informacji na social media zespołu.

  • 7.10 / Wrocław / Akademia
  • 9.10 / Katowice / Królestwo
  • 14.10 / Kraków / Żaczek
  • 15.10 / Poznań / 2Progi
  • 5.11 / Gdańsk / Drizzly Grizzly
  • 18.11 / Warszawa / Hybrydy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze