Martin Fitch - wiek, wzrost, żona, Instagram. Co wiemy o wokaliście?

Martin Fitch
Autor: WBF

Dziesięć lat temu osiągał bardzo duże sukcesy, dzięki czemu dostał możliwość reprezentowania naszego kraju na Eurowizji. Brak awansu do finału i krytyka ludzi sprawiły, że Marcin Mroziński, występujący pod pseudonimem Martin Fitch, właściwie całkowicie wycofał się z show-biznesu. Teraz powraca! Co wiemy o zdolnym wokaliście? Sprawdź na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Martin Fitch - wiek
  2. Martin Fitch - wzrost
  3. Martin Fitch - żona
  4. Martin Fitch - Instagram

Martin Fitch - wiek, wzrost, żona, Instagram: oto najczęściej wyszukiwane frazy w kontekście wokalisty, który jeszcze jako Marcin Mroziński reprezentował nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji 2010 z piosenką Legenda. Absolwent Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie i gwiazdor musicalu Upiór w Operze, który wystawiany był na deskach Teatru Muzycznego ROMA zyskał na popularności właśnie dzięki udziałowi w cieszącym się popularnością na całym świecie wydarzeniu muzycznym. Jak wyjawił po latach, brak awansu do finału i wynikający z tego faktu hejt odbiły się na jego zdrowiu psychicznym. Martin jednak nie poddał się i kontynuował karierę muzyczną. Widzowie mogli zobaczyć go w programie Jaka to melodia? czy też usłyszeć na soundtracku do filmu Kraina Lodu: przygoda Olafa. Niebawem na rynku ma się ukazać jego debiutancki album studyjny. Co wiemy o tym artyście?

Martin Fitch - wiek

Ile lat ma Marcin Mroziński, znany szerzej jako Martin Fitch? Wokalista przyszedł na świat 26 września 1985 roku. Oznacza to, że w 2020 roku skończył 35 lat. Jak zdradził na swoim Instagramie, dziś czuje, że jest w dobrym momencie, by rozkręcić swoją karierę muzyczną. Dlatego zgłosił się do The Four. Bitwa o sławę. Na co dzień mieszka w Londynie.

Martin Fitch - wzrost

Ile Martin Fitch ma wzrostu? Artysta mierzy 184 centymetry.

The Four. Bitwa o sławę: Kim jest Martin Fitch? Przerwał karierę przez hejt…

Martin Fitch - żona

Internauci zastanawiają się też, czy Martin Fitch ma żonę. Wokalista strzeże swojego życia prywatnego, w związku z czym nie wiadomo, czy aktualnie jest z kimś związany. Miłością życia Martina są na pewno jego dwa urocze psiaki - Miss Chilli i Nacho, których zdjęcia regularnie publikuje na swoim Instagramie.

Martin Fitch - Instagram

Artysta posiada konto na Instagramie, gdzie śledzi go ponad 15 tysięcy osób. Martin Fitch dzieli się z fanami zarówno zdjęciami z życia zawodowego, jak i prywatnego. Znajdziecie go pod nickiem @itsmartinfitch.

Najnowsze