ZDJĘCIA

Marta Wierzbicka grzała ciało na wakacjach. TYMI widokami wywołała zachwyt!

2024-07-11 13:49

Czy jest w Polsce aktorka, która dużo podróżuje? Czy jest w naszym kraju aktorka, która chętnie pokazuje urokliwe miejsca najodleglejszych regionów świata? Czy jest w Polsce postać, która tak dobrze inspiruje innych do podróżowania? Na te wszystkie pytania jest, tylko jedna odpowiedź - Marta Wierzbicka! Ta ze swojego podróżowania uczyniła wręcz wizytówkę. Przekonajcie się o tym sami oglądając jej zachwycające zdjęcia z wakacji!

Spis treści

  1. Marta Wierzbicka - zdjęcia na wakacjach

Marta Wierzbicka grzeje ciało na wakacjach, a przy tym wszystkim odpoczywa zwiedzając niezwykle urokliwe miejsca. Z podróżowania zrobiła swoje hobby, a najlepiej widać to na jej profilu w mediach społecznościowych. Kocha słońce, bo corocznie ucieka z Polski do wschodnich państw w styczniu. W 2018 odwiedziła Tajlandię, rok później cieszyła się ciepłymi promieniami w Singapurze, kilka dni później na Filipinach, w maju 2021 wypoczywała na Seszelach, w grudniu tego samego roku w Omanie, a w styczniu 2023 roku postanowiła lecieć na Sri Lankę, gdzie jest od 28 do 32 stopni Celsjusza. Jednak, jeśli chodzi o najlepszą podróż, to tą odbyła we wrześniu 2023. I co ciekawe, nie zwiedziła bardzo odległego zakątka świata. Podróżowała po Szwajcarii stwierdzając, że tam jest tak pięknie i cały czas ma się wrażenie, iż to niemożliwe, żeby było aż tak pięknie!

Mini Majk NAPRAWDĘ odpowiedział tak na komentarz. Poszedł ostro po bandzie!

Julia Wieniawa w Radiu ESKA! Wielka radość gwiazdy z okazji premiery utworu Na Darmo

Marta Wierzbicka - zdjęcia na wakacjach

Zdjęcia Marty Wierzbickiej na wakacjach mogą okazać się dla kogoś sporą inspiracją. Można się przekonać, jak jest w danym regionie świata i ewentualnie zaplanować swoją wycieczkę. Przekonajcie się o tym sami. Zobaczcie, którymi fotkami zachwycają się internauci!