Marta Manowska - wiek, Instagram, mąż, wzrost, dzieci. Kim jest prowadząca The Voice Senior?

2022-01-29 19:44
Marta Manowska
Autor: WBF

Marta Manowska - wiek, Instagram, mąż, wzrost, dzieci. Oto najważniejsze informacje na temat prowadzącej The Voice Senior. Prezenterkę wcześniej mogliśmy spotkać w takich programach jak Rolnik szuka żony, czy Sanatorium miłości. Co jeszcze wiemy o polskiej dziennikarce? Wszystkie najważniejsze informacje na Eska.pl

Marta Manowska - wiek, Instagram, mąż, wzrost, dzieci - o to najczęściej pytacie Google na temat prowadzącej The Voice Senior i programu Rolnik szuka żony. Prezenterka jest absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Studiowała również historię sztuki w Hiszpanii. Wcześniej pracowała w Polskim Radiu oraz była redaktorką „Dziennika Zachodniego”. Gościnnie wystąpiła w serialu Hotel 52, a nawet w teledysku Moniki Kuszyńskiej "Ocaleni". Co jeszcze warto wiedzieć o polskiej dziennikarce? Sprawdźcie, ile ma lat, co wrzuca na Instagram i kim jest partner prowadzącej jednego z najpopularniejszych programów TVP. Kim jest Marta Manowska?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: The Voice Senior 2022 - kiedy, jurorzy, uczestnicy, etapy

Marta Manowska: wiek

Marta pochodzi z Siemanowic Śląskich, urodziła się 31 marca 1984 - w 2022 roku skończy 38 lat.

Marta Manowska: Instagram

Instagram Marty można znaleźć w serwisie pod nazwą @martamanowska. Prowadząca Rolnik szuka żony wrzuca głównie zdjęcia ze swojego życia prywatnego, dzieli się cytatami motywacyjnymi, a także książkami, które czyta.

Sonda
Którego trenera 3. edycji "The Voice Senior" lubisz najbardziej?

Marta Manowska: mąż, chłopak, dzieci

Marta niechętnie dzieli się informacjami na temat rodziny i związków - takie kwestie są dla niej ewidentnie bardzo prywatne. Wiosną 2017 roku pojawiły się plotki na temat partnera Marty, jednak oficjalnie nie wiadomo, kim jest jej wybranek.

Marta Manowska: wzrost

Prowadząca Rolnik szuka żony nie jest wysoka - Marta Manowska ma 160 cm wzrostu.

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze