Marta Gałuszewska - teledysk Nie mów mi nie. Powody, że warto było czekać! [VIDEO]

i

Autor: fot. okładka singla Nie mów mi nie // UNIVERSAL MUSIC POLSKA Marta Gałuszewska - teledysk Nie mów mi nie. Powody, że warto było czekać! [VIDEO]

Marta Gałuszewska - teledysk Nie mów mi nie. Dowody, że warto było czekać! [VIDEO]

2018-01-09 15:24

Marta Gałuszewska debiutuje z najnowszym teledyskiem! O czym jest klip do Nie mów mi nie? Obejrzyjcie go - na ESKA.pl

Marta Gałuszewska - piosenka Nie mów mi nie wzbogacona o energetyczny, pozytywnie nastrajający teledysk! Zwyciężczyni ósmej edycji Voice of Poland w klipie daje się ponieść zabawie. W końcu na tym polega młodość! Dla 24-letniej wokalistki to pierwszy w karierze, oficjalnie wydany klip. Można się spodziewać, że pojawi się ich jeszcze więcej, bo obecnie pracuje nad debiutancką płytą!

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Autor: brak danych

  Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity od polskich i zagranicznych gwiazd odkryjecie w jednym miejscu! Podrzucamy najważniejsze, najnowsze oraz najciekawsze muzyczne wydania wraz z informacjami! Oprócz tego poznacie dokładne daty premiery oraz zapowiedzi singli, teledysk&oac;

Marta Gałuszewska - teledysk Nie mów mi nie

Marta Gałuszewska w teledysku Nie mów mi nie, doskonale bawi się w gronie znajomych. Pokazuje, że młodość rządzi się swoimi prawami. Różowo-włosa artystka jednocześnie daje znać, że nie powinno się zabronić wyszaleć - oczywiście w granicach rozsądku. Zobaczcie sami i oceńcie sami:

Marta Gałuszewska - Nie mów mi nie

Marta Gałuszewska teledysk - dowody, że warto było czekać

Marta Gałuszewska, po wygranej w ósmej edycji Voice of Poland, występie w czasie Sylwestra w Zakopanem, w końcu zaprezentowała swój nowy, debiutancki teledysk. Pojawił się on 9 stycznia 2018 roku, ale tak naprawdę fani czekali na niego blisko dwa miesiące. Teraz już wiedzą, że warto było czekać! A wszystko dlatego, że:

  • Świeżość - nowy teledysk Marty Gałuszewskiej, to coś nowego, jeśli chodzi o polskie klipy. Artystka pokazała, że młodzi ludzie muszą się wyszaleć!
  • Pozytywna energia - uśmiech Marty Gałuszewskiej w klipie jest bardzo zaraźliwy. Na pewno warto oglądać teledysk, jeśli chcecie poprawić sobie humor. 
  • Wysoki poziom - dzięki temu, że tyle czekaliśmy, każdy szczegół w teledysku został dopracowany. Mocną stroną klipu jest "gra kamery".
  • Zapowiedź kolejnych klipów - Debiutancki teledysk już w sieci, więc teraz pójdzie jeszcze łatwiej. 

Marta Gałuszewska - Nie mów mi nie: tekst nowej piosenki z Voice of Poland 2017

Autor: brak danych

  Marta Gałuszewska - Nie mów mi nie to nowa piosenka, która miała swoją premierę w Voice of Poland. Jeżeli tekst Nie mów mi nie Marty Gałuszewskiej wpadł wam w ucho w programie - sprawdźcie go już teraz. W półfinale uczestnicy śpiewali nie tylko, jak d