Marta Burdynowicz vs. Wiktor Kowalski. To była zacięta bitwa w The Voice of Poland!

2021-10-16 20:13
Marta Burdynowicz vs. Wiktor Kowalski
Autor: TVP

12. edycja The Voice of Poland trwa w najlepsze. Przesłuchania w ciemno już za nami, a to oznacza tylko jedno... Czas na bitwy! Ta stoczona między Martą Burdynowicz a Wiktorem Kowalskim pełna była niespodziewanych zwrotów akcji. Kto wygrał?

Marta Burdynowicz i Wiktor Kowalski - ta bitwa w The Voice of Poland przyniosła zaskakujące efekty! Nic dziwnego, że dla wielu widzów formatu bitwy są najbardziej emocjonującym etapem, skoro w trakcie ich trwania wszystko się może zdarzyć. Podopieczni Justyny Steczkowskiej dostali ekstremalnie trudne zadanie. Uczestnicy show musieli przygotować, a następnie zaśpiewać jeden z największych hitów w historii muzyki. Mowa o singlu My Heart Will Go On z repertuaru Celine Dion. Piosenka promująca film Titanic odniosła niesamowity sukces na całym świecie, na stałe zapisując się na kartach historii muzyki popularnej i filmowej. Kto okazał się lepszy?

Bitwa Marty Burdynowicz i Wiktora Kowalskiego

To był bardzo wyrównany pojedynek! Podopieczni Justyny Steczkowskiej spisali się na medal. Diwa polskiej sceny nie miała zatem łatwego zadania. Zasady show są jednak niezmienne. Justyna ostatecznie zdecydowała się na pozostawienie w drużynie Marty Burdynowicz. Wiktor Kowalski nie musiał jednak pożegnać się z programem. Na kradzież uczestnika zdecydowali się chłopaki z Afromental i Sylwia Grzeszczak. Wokalista zasilił ostatecznie team Tomsona i Barona.

Justyna Steczkowska przesadziła? Ostro o uczestnikach The Voice of Poland!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze