Marta Burdynowicz to polska Adele? Mamy na to mocny dowód!

2021-12-02 14:59

Przed nami wielki finał programu The Voice of Poland. Jedną z osób, które zawalczą o tytuł najlepszego głosu w Polsce, jest Marta Burdynowicz. Podopieczna Justyny Steczkowkiej nie bez powodu nazywana jest polską Adele. Wystarczy posłuchać jej coveru hitu Easy On Me. To wykonanie naprawdę wbija w fotel!

Marta Burdynowicz to polska Adele? Takie określenie przylgnęło do uczestniczki 12. edycji The Voice of Poland tuż po wyemitowaniu jej fenomenalnego występu na etapie przesłuchań w ciemno. Wokalistka, którą fani programów muzycznych mogli kojarzyć już z udziału w Szansie na sukces, sięgnęła po utwór z repertuaru zespołu Bajm i szybko pokazała, co potrafi. Nim skończyła śpiewać, w jej stronę odwrócili się wszyscy trenerzy. Marta ostatecznie zdecydowała, że chce szlifować swój wokal pod czujnym okiem Justyny Steczkowskiej, nierzadko nazywanej przez widzów najbardziej surowym jurorem tej edycji. Jak jednak widać, opłaciło się. Dzięki Justynie i głosom telewidzów uczestniczka awansowała do wielkiego finału, gdzie zmierzy się z Bartoszem Madejem, Rafałem Kozikiem oraz Wiktorem Dydułą. Wróćmy jednak do tego, dlaczego Marta Burdynowicz jest nazywana polską Adele. To wideo to mocny dowód!

Sonda
Podoba Ci się piosenka Marty Burdynowicz - Żaden Wstyd?

Marta Burdynowicz jak Adele?

Finalistka The Voice of Poland rozpieszcza swoich fanów. Na oficjalnym kanale na YouTubie zamieściła cover piosenki Adele, który pokazuje jej ogromne zdolności wokalne. W końcu brytyjska artystka jest jedną z najbardziej uzdolnionych postaci na rynku muzycznym. Jeśli jeszcze nie słyszeliście tego emocjonalnego wykonania hitu Easy On Me, czym prędzej nadrabiajcie zaległości.

Cleo o zmianach w The Voice Kids 5
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze