Marshmello uczy jak robić ulubioną potrawę Polaków! Zabawna lekcja DJ-a

i

Autor: fot. YouTube.com/Marshmello screen z filmu na YouTube Cooking with Marshmello: How To Make Pierogies (Feat. Vitaly)

Marshmello uczy jak robić ulubioną potrawę Polaków! Zabawna lekcja DJ-a

2018-02-21 14:02

Marshmello pokazał, jak zrobić ulubioną potrawę, który gości w każdym polskim domu. Okazuje się, że producent w białym kasku, to nie tylko utalentowany muzyk, ale także... kucharz! 

Marshmello jest doskonałym producentem, ale jak się również okazuje świetnym kucharzem. Artysta w swojej własnej kuchni przygotował obiad, który bardzo często gości w polskich domach i jest wręcz potrawą narodową! I nie chodzi tu o kotleta schabowego z ziemniakami. Didżej, który ukrywa się pod wielkim, białym kaskiem, uczy swoich fanów, jak poprawnie zrobić pierogi!

Marshmello - lekcja robienia pierogów

Producent, w każdy wtorek na swoim kanale publikuje filmiki prosto ze swojej kuchni. Do tej pory pokazał, jak przygotować m.in. grecką sałatkę, brazylijskie bułeczki serowe, czekoladowe myszy, jajecznego bałwana czy pysznego kurczaka. Nas zainteresował siedemnasty odcinek, w którym Melo zrobił pyszne pierogi ruskie z kapustą! Wspomaga go jego kolega, Vitaly. Przekonajcie się sami, jak im poszło ;)

 

Marshmello to świetny producent i niespełniony kucharz, który doskonale radzi sobie w domu, o czym możecie przekonać się w teledysku utworu Friends. Kawałek nagrany we współpracy z Anne-Marie, to kolejny singiel po hitowym kawałku pt. Silence (feat. Khalid) oraz Wolves (feat. Selena Gomez).